קייטרינג בשרי המנגלסיטים

ברוכים הבאים לאתר המנגליסטים

"המנגליסטים" מנוהל ומופעל על-ידי נט בוטיק בע"מ, מרח' היסמין 1 רמת אפעל. מטרת אתר המנגליסטים היא לספק מערך שיווק והפקה לאירועי קייטרינג והסעדה בשרית. השימוש באתר הוא חופשי לכל ואינו כרוך בעלות כל שהיא. אנו מבקשים כי תקרא את תקנון האתר לפני השימוש שאתה מבצע בשירותינו. שימוש בתכנים הכלולים באתר ובשירותים השונים הפועלים בו מעיד על הסכמתך לקבל עליך את תנאי תקנון האתר.

המנגליסטים מספקים 2 שרותים עיקריים, שרותי הפקת אירועי קייטרינג ושרותי הזמנה ושילוח של בשר, ציוד ומזון.
השרותים המוצעים באתר מיוצרים או מסופקים ע"י חברות קייטרינג המתמחות ביצור והפצת מוצרי מזון בישראל.
בביצוע הזמנה של שרות כלשהו מותג "המנגליסטים" הנך מצהיר כי קיבלת את כל המידע הנחוץ לך על מנת לרכוש את השרות המתאים לך, לרבות סוג המזון, רמת הכשרות, אופן השילוח, סוג השרות והתשלום בעבורו.

תנאי השימוש בתכנים ובמידע

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר אך מתייחסים גם לנשים.
בתנאים אלה, המונח "תוכן", או "תכנים" כולל מידע מכל מין וסוג, לרבות כל תוכן מילולי, חזותי או קולי. המונח שירותים כולל את כל האפשרויות המוקנות לך באתר ליהנות ממה שהוא מציע, כגון התקשרות עם גופים המציעים שירותי קייטרינג, הזמנת אירועי קייטרינג ושרותי נסעדה. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע ואינם באים במקום התייעצות עם מומחה וקבלת חוות דעת מקצועית. התכנים המועלים לאתר הם באחריות המפרסמים באתר בלבד ועל דעתם האישית והמקצועית כאחד.
הנך רשאי להשתמש באתר למטרות פרטיות ואישיות בלבד.

הגבלת אחריות

לאתר אין כל אחריות על התכנים המופיעים בו ועל השירותים הניתנים דרכו. כל שימוש באתר או הסתמכות על התכנים או השירותים שבו היא על אחריות המשתמשים בלבד. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא, הן כלפי האתר ו/או בעלי האתר והן כלפי הכותבים והעורכים בו והן כלפי המפרסמים בו מידע או שירות כלשהוא.

הגנת הפרטיות

לאתר אין כל אחריות על הפרטים המועברים דרכו לצד שלישי. במילוי טופס פנייה לאתר, או בהשארת פרטים אישיים באתר מכל סוג שהוא, מאשר הגולש לאתר להעביר אותם לגורמים הרלבנטיים כגון; ספקי שרותי הסעדה וקייטרינג וכיוצ"ב. האתר מסיר מעל עצמו כל אחריות באשר לשימוש בפרטים האישיים על ידי גורמים אלו או מי מטעמם.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל הפרסומים באתר, לרבות באנרים, מודעות וכיו"ב, הם באחריות המפרסמים בלבד. האתר אינו נושא בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. האתר מסיר מעליו כל אחריות הנוגעת לסחירות, להתאמה למטרה מסוימת ולהפרה של זכויות קנייניות וזכויות קניין רוחני.

האתר אוסר להשתמש בתכנים ובשירותים המפורסמים בו אלא לאחר קבלת הסכמתו המפורשת מראש ובכתב.
האתר רשאי לבטל כל קישור וכל תוכן שהוא לפי שיקול דעתו. העלאת התכנים לפרסום באתר אינה מקנה למפרסמים זכות לדרוש שהתכנים יפורסמו או יוסיפו להתפרסם. האתר רשאי לבדוק את התכנים הללו ולהחליט על המשך הופעתם באתר.
בכל מקרה האתר מצהיר כי נבצר ממנו לעקוב אחר החומרים המועלים אליו בכל תצורה שהיא ולכן אינו נושא בכל אחריות לגביהם.
האתר אינו מתחייב כי יעבוד ללא הפרעה, יהיה מעודכן, מאובטח או נטול שגיאות.

האתר אינו אחראי לכל נזק שעלול להיגרם לגולשים אם יורידו או יקבלו באופן אחר חומרים, מידע, מוצרים, תוכנות, תכניות או שירותים, הקשורים לאתר. כל הורדה היא על האחריות הבלעדית של המבצע אותה.

אנו מודים לך על שקראת בתשומת לב את תנאי השימוש.
© כל הזכויות שמורות לאתר המנגליסטים המופעל ע"י חברת נט בוטיק בע"מ.

בין לקוחותינוהמאושרים

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

המנגליסטים בע"מ - רחוב הירדן 69 רמת גן

טלפון ישיר: 054-6786343

דוא"ל: [email protected]

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שלח
שיתוף ב whatsapp
שלח
שיתוף ב email
שלח

המנגליסטים בע"מ - הירדן 69 רמת גן

טלפון ישיר: 054-6786343

דוא"ל: [email protected]

מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות