דוכן שווארמה לאירועים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג שווארמה. מלא את טופס הפניה וקבל תפריט ארוחת שווארמה והצעת מחיר לאירוע.

שווארמה נחשבת לאחד המאכלים האהובים ביותר על הישראלים. ישראלים רבים שהולכים ברחוב פשוט אינם יכולים לעמוד בפיתוי של דוכן השווארמה מולו הם עוברים, וממהרים להזמין אותה בפיתה, בלאפה או בצלחת, תוך התאמה מלאה לטעם האישי שלהם (מבחינת התוספות, למשל). בתנאים האלה, ממש לא מפתיע מדוע השווארמה האיכותית עשתה את דרכה במהלך השנים גם לתחום האירועים, כשהצורה הנפוצה ביותר שלה כיום היא דוכן שווארמה לאירועים. בעמוד זה תוכל למצוא את כל המידע על האטרקציה הקולינרית הישראלית – שווארמה בפיתה!

נגן וידאו

המנגליסטים – קייטרינג שווארמה לאירועים קטנים וגדולים, בכל אזור בארץ ובכל רמת כשרות. תפריטי שווארמה במחירים מנצחים.

תפריטי השווארמה שלנו כוללים הכל:

  • מכונת שווארמה ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג בופה בשרי. מלא את טופס הפניה שבאתר וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

איך שווארמה הופכת אירוע לאטרקציה?

אם ניתן להזמין לאירועים מתקן לסוכר או בשמו ” שערות סבתא”, או מתקן לפופקורן, למה שלא יהיה מתקן לשווארמה. מתקן שווארמה לאירועים   ימשוך לאירוע שלך יותר אנשים שייהנו מאוכל בשרי עממי ומזין ,ממש כמו שהם קונים בחוץ כמה שהם רוצים ללא הגבלה. כך שאם תביא לאירוע שלך דוכן שווארמה אין ספק שיצאו לך מהאירוע אורחים מאושרים. לכן אל תשכח שאתה מתחנן את האוכל לאירוע שלך ,שווארמה לאירועים. כי בסופו של דבר ככל שתביא משהו שהאורחים שלך לא רגילים אליו , ככה האירוע שלך ייזכר אצלם כאירוע מוצלח. כי בסופו של דבר אירוע נזכר למשך שנים רבות בגלל האוכל שהיה בו, לכן ככל שתזמין אוכל שאין במקומות אחרים כך האירוע שלך יהיה יותר מוצלח מאשר אחרים. וזה מה שאתה רוצה אירוע מוצלח, שהאוכל בו הוא באיכות ורמה גבוהה, לכן חייבים להשקיע באוכל לטעום ולדאוג שהאוכל באירוע יהיה טרי וטעים.

דוכן ומתקן שווארמה מקצועי לאירוע פרטי

מי לא אוהב לאכול שווארמה, הטעם המענג של הבשר על הלשון עושה לנו את זה ובגדול. דוכן שווארמה לאירועים יכולה להיות חוויה שלא תישכח הרבה שנים, לכן המנגליסטים החליטו שהם הולכים על שווארמה לאירועים ובגדול. כלומר תוכלו לראות בתוך האירוע שלכם , דוכן של שווארמה כפי שאתם רואים בשווארמיה הקרובה לביתכם, כך שתוכלו לאכול כמה מנות שתרצו. השווארמה נעשית בבית הלקוח, כך שהיא טרייה ועסיסית, נפרסת לפרוסות ומוגשת לאורחים שלך, כך שאין אחד שיוכל לעמוד בפיתוי לומר לא. כמו כן במקביל לשווארמה, תוכל ליהנות ממגוון סלטים כגון: חמוצים, סלט ירקות ערבי, סלט כרוב, טחינה, סחוג, עמבה , צ’יפס ועוד שיעשו לך את הארוחה טעימה, רטובה ומזינה למשך שעות היום.

דוכן שווארמה לאירועים
4.7 (94.87%) 39 votes

מחפשים אופציות של דוכני שווארמה לאירועים? מעוניינים בתפריט הקולינרי העשיר ביותר? אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המנגליסטים. נשמח לסייע לכם למצוא את הפתרון המושלם עבור האירוע שלכם.

שווארמה לאירועים אטרקציה באירוע

דוכן שווארמה לאירועים מתאים לכל סוגי האירועים, בין אם המשפחתיים ובין אם העסקיים, בלי קשר לסדר הגודל של האירוע. בחירה מקובלת היא למקם את דוכן השווארמה כחלק מקבלת הפנים באירוע, אם כי ניתן להוסיף אותה בכל שלב, למעשה. הדוכן צפוי למשוך אליו אחוז ניכר מבין אורחי האירוע עקב המראה המפתה של השווארמה המסתובבת על המקל, נחתכת לעיני הסועדים לפרוסות קטנות ומוגשת להם אחר כבוד בכל צורת הגשה בה הם מעוניינים. הליך זה מביא לכך שהאורחים יכולים להיות בטוחים בכל מאת האחוזים שהשווארמה המוגשת להם היא חמה וטרייה, מה שפותח אצלם את התיאבון עוד יותר.
באופן לא מפתיע, הדוכנים נועדו להעביר את החוויה המוכרת של אכילת השווארמה ואף לקחת אותה מספר צעדים קדימה. הסועדים יכולים לבחור משורה ארוכה של סלטים (סלט ירקות, סלט כרוב, חמוצים וכולי) ומתוספות הכרחיות דוגמת חומוס, צ’יפס, סחוג, עמבה ועוד. בחירה מקובלת היא בהגשה אישית של השווארמה, ממש כמו בשווארמיות – יתרון שמשדרג עוד יותר את החוויה עבור האורחים.

קייטרינג בשרי- בופה שווארמה- יער בן שמן- בר-מצווה- אורן (235)-COLLAGE (1)

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות