קייטרינג בשרים המנגליסטים

קייטרינג לאירועים קטנים זה המנגליסטים

אנו מומחים בקייטרינג לאירועים קטנים. לקבלת תפריטים והצעת מחיר לאירוע צרו עמנו קשר ישיר

קייטרינג לאירועים קטנים הוא פתרון מצוין למי שמארגן אירועים בבית, בחיק הטבע ואף באולם קטן. ידוע כי אנשים נהנים מאירוע אם יש בו כיבוד טעים, וזה רלבנטי גם לאירועים קטנים. ארגון אירוע כשלעצמו הוא תהליך שגוזל זמן, ולכן הזמנת הכיבוד באמצעותנו הוא פתרון נוח להיבט הכיבוד. אנו יכולים להתאים את סוג הקייטרינג, הרכב המנות וצורת ההגשה לפי התקציב המבוקש וכמות האורחים. בדרך זו אתם יכולים להתפנות לאורחים וליהנות ביחד עם כולם מהאירוע.

 סוגי קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים מתאים להרבה סוגים של אירועים, בין אם הם נערכים בבית ובין אם הם נערכים בחיק הטבע, במקום העבודה או באולם קטן:

  • אירועים משפחתיים – משפחות רבות בוחרות לחגוג אירועים משפחתיים בפורום מצומצם. למשל ברית או בריתה, בר מצווה, ימי הולדת עגולים, ימי נישואים ועוד.
  • אירועים בעבודה – קייטרינג לאירועים קטנים יכול להתאים גם לישיבות צוות מיוחדות, יום עיון לעובדים בחברות קטנות ועוד.
  • אירועי חברים – אם אתם מזמינים חברים לצפיה משותפת במשחק כדורגל, אין כמו הזמנה של קייטרינג לשמח את כולם. אפשר להזמין מגשי אוכל וגם גרילמן פרטי שיפנק את החברים בבשר איכותי.

יש סוגים שונים של קייטרינג שאפשר להזמין ואנו נשמח לסייע לכם בהתאמת הרכב הכיבוד למטרת האירוע.

מה כולל קייטרינג לאירוע קטן

אנו מספקים מגוון של כיבוד לאירועים קטנים. החל ממגשי מזון מוכנים להגשה מידית, כגון מגשי בשר חתוך, נקניקים פרוסים ועוד. נוכל גם לדאוג לכל היבטי הכיבוד, כולל מנות ראשונות וקינוחים, לנוחותכם. במידה ואתם מעוניינים בפינוק אמיתי, הזמינו גרילמן פרטי לאירוע שאתם עורכים וכך האורחים שלכם יקבלו בשר שמוכן בו במקום. הגרילמן מכין את הבשר לפי טעמכם ולפי טעם האורחים וחותך אותו בדרך מתאימה להגשה.

בין אם מדובר בגרילמן אחד או שניים, מגשי בשר או קייטרינג שלם, נשמח לעזור לכם לתכנן את היבט הכיבוד. כל שעליכם לעשות הוא למלא את מספר האורחים והתקציב שיש לכם, ואנו כבר נחזור אליכם עם הצעות מתאימות. חברת המנגליסטים מתמחה בארגון קייטרינג לאירועים קטנים ואנו מתחייבים על איכות, יחס אישי ואוכל טעים.

--- עוד בנושא ---

קבל את מחירון האירועים שלנו

clients-mang (1)
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות