המנגליסטים לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים ומספרים - כי מתחיל במשוב!

אנחנו אוהבים לשמוע מקהל לקוחותינו גם אחרי שהאירוע נגמר – כי שירות טוב מתחיל במשוב! אתם מוזמנים לשמוע מה היה ללקוחות שלנו להגיד אחרי אירוע טעים ומיוחד…

"התקשרתי למנגליסטים בשביל לקבל הצעה לחגיגת בר המצווה של בני היקר, שספרתי לנדב שהאירוע מתוכנן ביער שריגים, הוא ישר הציע שנפגש לסיור מקדים במקום האירוע לפני המועד המתוכנן ואז הבנתי שיש לי עסק עם מקצוענים! הפגישה עם נדב והחיוך הרחב שהיה על פניו, העניקו לי שקט וביטחון שכה הייתי צריכה. האוכל היה טעים מאוד ומלא בשפע. תודה רבה למנגליסטים על אירוע שלא נשכח כל החיים!"
קייטרינג גריל דרוזי
בר מצווה- יער שריגים- יפית גבעון
"תודה רבה על אירוע שווארמה שלא נשכח לעולם. האוכל היה מאוד טעים וטרי. הקונספט של בופה שווארמה לא היה מוכר לנו עד שפנינו למנגליסטים ומבחינתנו זה היה רעיון גאוני, מקורי ובייחוד כזה שעמד בתקציב. אלעד, נדב ועידן היו כה נחמדים וחייכנים ואת השרות שלהם והאווירה שהם יצרו נזקוף לזכותם לכל החיים. נדב הרשה לי לומר תודה רבה על התמונות היפות ששלחת אלינו ונתראה בשמחות הבאות."
אירוע קייטרינג שווארמה
אירוע פרטי - ראשון לציון- יגאל
"שלום שמי עפרי ואני חגגתי יומולדת 30 בהפתעה לחבר שלי. התקציב היה מוגבל ואף על פי האתגר, הצלחנו להפיק אירוע שווארמה מושלם. אני מודה לכם בשמי ובשם רועי על יומולדת מתיעה, טעימה ומלאה באהבה. אשמח לפגוש אותכם שוב בעתיד ואני גאה לכתוב בשבילכם את המלצתי. תודה רבה מכל החבר'ה ובייחוד ממני ומרועי"
קייטרינג שוואמה מורחב
יומולדת 30- נס ציונה - עפרי ורועי

לקוחות מספרים

המלצה קייטרינג המנגליסטים

שם הממליץ: זיוה
מקום האירוע: ירושלים
תאריך האירוע: 8/11/18
מה חגגנו: אירוע ביתי מרובה משתתפים

קרא המלצה »
סטייק אנטריקוט

שם הממליץ: כץ שרית
מקום האירוע: וילה ניאו בחדרה
תאריך האירוע: נובנבר
מה חגגנו: הולדת נכד

קרא המלצה »
המלצה קייטרינג המנגליסטים

שם הממליץ: עפרהע לוי זאן
מקום האירוע: בית פרטי בפתח תקווה
תאריך האירוע: 14.10.18
מה חגגנו: חינה

קרא המלצה »
המלצה קייטרינג המנגליסטים

שם הממליץ: גל גבע – חברת הכרם
מקום האירוע: אזור תעשיה שוהם
תאריך האירוע: 11/10/2018
מה חגגנו: ארוע חברה

קרא המלצה »

שם הממליץ: אבי ואריק
מקום האירוע: מושב
תאריך האירוע: 29.7.18
מה חגגנו: בר מצווה

קרא המלצה »
המלצה קייטרינג המנגליסטים

שם הממליץ: משפחת דרעי
מקום האירוע: ענתות
תאריך האירוע: 2018-10-04
מה חגגנו: בר מצווה

קרא המלצה »
המלצה קייטרינג המנגליסטים

שם הממליץ: משפחת שרון
מקום האירוע: חיפה
תאריך האירוע: 22.09.18
מה חגגנו: אירוע יומולדת

קרא המלצה »
"שהחלטנו אני ומשפחתי לחגוג את בר המצווה של בני היה לנו ברור שאנחנו מדברים עם המנגליסטים. זה האירוע השני שאנחנו חוגגים איתם והפעם הם אפילו התעלו על האירוע הראשון. שספרנו להם שעדיין אין לנו מקום לחגוג אבל אנחנו יודעים שאנחנו רוצים לעשות זאת איתם, הם הציעו לנו לעשות את האירוע ביער בן שמן. הרעיון היה חכם, התנאים היו אופטימלים (חודש מאי) והואכל כמובן.. ללקק את האצבעות! תודה על השרות המסור"
אירוע קייטרינג גריל ושווארמה
בר מצווה- משמר השבעה
"שמי מנשה וחגגנו יומולדת 50 בגינת ביתנו שבמודיעין. המנגליסטים דאגו לכל; ארוחת אסאדו מושלמת, ציוד ישיבה לאורחים, בר אלכוהולי מגוון ואפילו עמדת שערות סבתא וברד לילדים, אנו רוצים להודות לכם על חוויה קולינרית בלתי נשכחת ועל תכנון אירוע יוצא מגדר הרגיל. נשמח לראות אותכם גם בשנה הבאה שמיכל שלנו תחגוג את בת המצווה. שלכם משפחת מירון"
קייטרינג אסאדו
יומולדת 50- מודיעין -משפחת מירון
"ברצוני להודות לצוות המנגליסטים, על שהצליחו להאכיל בגאווה 186 סועדים שבאו מוכנים לסעודה דשנה ולהפתעתי הרבה, רובם אפילו לא הצליח לסיים את הצלחת. זכיתי לאירוע שלא ישכח, בעיקר בגלל האוכל המצוין שלא הפסיק להפתיע ולהיות מסמר הערב. שוב תודה ונתראה במסיבה הבאה!"
אירוע קייטרינג אסאדו
חגיגות 40 שנות נישואין- רשפון