קייטרינג על האש לאירועים קטנים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג על האש לאירועים קטנים וגדולים. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

קייטרינג על האש לאירועים קטנים זה המנגליסטים – גרילמן מקצועי על המנגל לאירועים אצלך בחצר.. אוכל טוב הוא מרכיב חשוב בכל אירוע, זה כיף לקבל מחמאות בתום האירוע מהאורחים ולדעת כי הצלחתם להעניק להם חוויה מהנה ובעיקר, טעימה. הבחירה בקייטרינג בשרי היא הבחירה המועדפת על רוב מפיקי האירועים, מנות בשריות מספקות לאורחים ארוחה מזינה ומשביעה. את התפריט הבשרי לאירוע ניתן להרכיב תוך שילובי מנות עוף יחד עם בקר, דגים וגם מנות ראשונות מיוחדות המבוססות על בשרים קרים או פטה כבד. קייטרינג לאירוע אפשר להרכיב היום בטווחי מחירים משתנים, יש לכם הזדמנות לקבוע שימוש בנתחי בשר יקרים לעומת שימוש בנתחים פשוטים יותר. הרכבת תפריט קייטרינג לאירועים קטנים כגדולים דורשת מחשבה, יש להתאים את התפריט לסגנון האירוע ולאופי הקהל. עליכם לשים לב לגילאי האורחים, לשעת האירוע, לנוכחות רבה של ילדים באירוע, להרגלי תזונה בריאה דלת שומן ועוד.

שלחו אלינו פרטי אירוע וקבלו תפריטים והצעות מחיר

קייטרינג לאירוע קטן בבית זה אנחנו!

פרט לטעמים טובים, חווית האכילה מושפעת גם מריחות טובים של האוכל, טריות המרכיבים, צורת ההגשה ועיצוב המנות. בחירה מיוחדת ומוצלחת להרכבת תפריט קייטרינג לאירועים קטנים תהיה ברביקיו. מנות בשר על האש תהיינה פשוטות להכנה, מהירות להכנה מיד במקום האירוע, ריחניות להפליא ומאוד פופולריות. הקהל הישראלי מאוד אוהב ארוחות ברביקיו, אם אתם מחפשים רעיון מיוחד וטעים להרכבת תפריט הקייטרינג באירוע שלכם קייטרינג ברביקיו יהיה בחירה נפלאה.

תפריט בשרי מגוון המתאים לכולם

סוד ההצלחה בהרכבת תפריט בשרי לאירוע הוא שילוב בין כמה סוגים של מנות בשריות, כדאי לזכור להציע גם מנה אחת צמחונית. את המנה הראשונה אפשר להרכיב משתי מנות לבחירה: מנת בשר קלילה ומנת דג, את המנה העיקרית כבר תרכיבו מ-3 אפשרויות בחירה כאשר תשלבו מנת עוף, מנת בשר בקר ומנה נוספת לפי בחירה. בין המנות הפופולריות אפשר למצוא נתחי פרגית, סטייקים, מנות בשר מוקפץ בסגנון סיני, מנות בשר על האש. את כל המנות הבשריות נמליץ להגיש עם תוספת של ירקות אפויים ואורז לבן.

לקוחות

קייטרינג על האש לאירועים קטנים
4.7 (93.5%) 40 votes

מה חשוב לשאול טרם הזמנת שירותי הקייטרינג לאירוע?
רגע לפני שאתם מבצעים את ההזמנה או מקבלים החלטות סופיות כדאי לאסוף את כל הפרטים הבאים למטרת הגדרה נכונה של אופי האירוע. זהו השלב בו עליכם להגדיר את מיקום האירוע ואת התנאים בשטח, את מספר האורחים ומגוון הגילאים, את שעת האירוע, את משך האירוע, את מזג האוויר ואת צורה ההגשה והישיבה. קייטרינג לאירועים קטנים אפשר לתאם תוך הקמת מזנון בו האורחים אוספים בעצמם את המנות או תוך הגשה אישית לשולחנות.
בהתאם להגדרת אופי האירועע ניתן יהיה לתאם את הזמנת נותני השירות ולהתחיל לגבש תמונה ברורה של האירוע. חשוב יהיה לשמור על סדר וארגון לכל אורך הדרך, לגבות את שכירת נותני השירות בהסכמים כתובים ולא להתפתות להסכמים בעל פה. הקפידו לטעום את המנות ולבחור את התפריט שלכם תוך שילובי טעמים נכונים, אל הטעימות נמליץ להזמין בני משפחה נוספים לקבלת חוות דעת עשירה ומגוונת ככל האפשר. אירוע מוצלח מתחיל באוכל טוב!

תמונות

מבין

קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
על האש קייטרינג
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (15)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (14)
המנגליסטים - על האש לאירועים
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
קייטרינג המנגליסטים- ממליצים 1
קייטרינג על האש ובשרי כשר (6)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (17)

נשמח אם

גלילה לראש העמוד