קייטרינג לאירועים קטנים מחירים

קייטרינג מחירים משתלמים גם לאירועים קטנים

אנו מציעים מגוון תפריטים לאירוע קטן במחירים של 80 ש”ח ועד 170 ש”ח לסועד – לקבלת התפריטים והצעת המחיר מלאו את טופס הפניה בהמשך העמוד!

אירועים קטנים הם לרוב ימי הולדת עגולים, ימי נישואין, ברית בחיק המשפחה ואירועים נוספים שרוצים לחגוג בפורום מצומצם. אף כי מדובר באירוע קטן, אנשים מחפשים כיבוד איכותי ומושקע. אם אתם מחפשים קייטרינג לאירועים קטנים ומחירים טובים הגעתם למקום הנכון! אפשר להזמין קייטרינג מעולה בדיוק לפי התקציב שלכם ולפי הטעם שלכם ושל האורחים שלכם. אנו מציעים קייטרינג לאירועים קטנים הנערכים בבית, בחיק הטבע ואף באולם קטן. 

אנו מציעים מגוון תפריטים לאירוע קטן במחירים של 80 ש”ח ועד 170 ש”ח לסועד – לקבלת התפריטים והצעת המחיר מלאו את טופס הפניה שלפניכם

שלחו אלינו פרטי אירוע וקבלו תפריטים והצעות מחיר

קייטרינג לאירועים קטנים ובמחירים משתלמים

קייטרינג לאירועים קטנים מחירים
על קייטרינג לאירועים קטנים מחירים

קייטרינג לאירועים קטנים מחירים כולל טווח של אפשרויות, הנגזרות ממהות הקייטרינג ומה שכלול בו. יש אפשרות לגמישות בנוגע למחיר, לפי ההיבטים הבאים:

  • כמות מנות – כמובן שתעריף הקייטרינג יעלה ככל שהוא יכלול יותר מנות, כגון מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים. כדי להוריד את המחיר אפשר להזמין מנות עיקריות משובחות ואת שאר המנות לבקש שיביאו בני המשפחה הקרובים.
  • מינון הבשר – אפשר לתכנן כך שסוג הבשר יוזיל את עלויות הקייטרינג, כגון מנות הכוללות פחות בשר בקר ויותר עוף.
  • צורת ההגשה – אם מזמינים את הקייטרינג מוכן כבר מראש על מגשים, הרי התעריף נוח יותר וגמיש. בדרך זו ניתן  להניח את המגשים המוכנים על גבי מזנון והאורחים נוטלים אותו בעצמם.

אפשר לקבוע את סוג צורת ההגשה, מספר המנות ומה כלול בתפריט בהתאם לתפריט שלכם במדויק.

הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים

כדי לקבל מושג על קייטרינג לאירועים קטנים מחירים אפשר ליצור איתנו קשר דרך האתר. יש למלא את התקציב המבוקש, ואת מספר האורחים ואנו נסייע לכם לארגן קייטרינג לאירוע שלכם. הקייטרינג יכול לכלול את כל המנות החל מהמנות הראשונות ועד לאחרונות, או כיבוד המגיע כבר במגשים נוחים להגשה. אנו יכולים אף לתאם לכם גריל מן, שיגיע עד למקום האירוע ויטרח על הכנת בשר איכותי וטעים. לפעמים זהו פתרון מצוין ובו מנגליסט דואג להיבט הבשר ואילו אתם אחראיים לכל שאר התוספות. בכך כולם נהנים ממנות עיקריות משובחות והתקציב הוא כפי שתכננתם.

נוכל לתאם אתכם את הקייטרינג בהתאם לתעריף וסוג הבשר. למשל כיבוד הכולל קבבים בתיבולים שונים, פרגיות שיפודים, פרדיות סטייקים, סוגי נקניקים טעימים ועוד. נשמח לסייע לכם על קייטרינג לאירועים קטנים מחירים. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הדרוש לכם.

קייטרינג לאירועים קטנים מחירים
4.7 (94.44%) 18 votes

מחירים מידע נוסף

אז מה זה באמת עולה? – מיד על מחירי קייטרינג בשרי

         
         
         
         
         
         
         
         

לקוחות

קייטרינג לאירועים קטנים מחירים
4.7 (94.44%) 18 votes

תפריט גריל

תפריט גריל

צפה בתפריט

תפריט גריל פרימיום

תפריט גריל פרימיום

צפה בתפריט

תפריט בופה שווארמה

תפריט בופה שווארמה

צפה בתפריט

תמונות

מבין

קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
על האש קייטרינג
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (15)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (14)
המנגליסטים - על האש לאירועים
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
קייטרינג המנגליסטים- ממליצים 1
קייטרינג על האש ובשרי כשר (6)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (17)

נשמח אם

גלילה לראש העמוד