גרילמן לאירועים קטנים

 

ארוחות על האש הפכו בשנים האחרונות לסגנון חיים שאנו נהנים ממנו, כבר לא צריך לחכות ליום העצמאות, אפשר לעשות על האש מתי שרוצים. כל מה שאתה צריכים זה פשוט גרילמן , כלומר איש שאחראי על המנגל שינפנף וידאג לבשר שלכם שיהיה צלוי ומוכן לאכילה. אם יש לכם אירוע, אל תהססו לפנות למנגליסטים שידאגו לכם לאיש גרילמן לאירועים קטנים וגדולים, כזה שיהיה צמוד לבשרים שלכם שעל האש. תוכלו לשים את גרילמן בקבלת פנים של אירועים פרטיים או עסקיים, כך שהאורחים שלכם ייהנו ממטעמי הבשר שאיש הגרילמן מכין להם. תוכלו לבחור בשרים כאהבת נפשכם, בין אם זה עם טאצ'ים ופינוקים כראות עינכם או הוספה של ירקות שנצלו על המנגל שנלווים לבשר שעל האש. מה שלא תבחרו או שהאורחים שלכם ירצו תקבלו בשמחה מאיש הגרילמן שישמח לעמוד לשרותכם.

תוכן עניינים

גרילמן לאירועים קטנים

גרילמן לאירועים קטנים – סוגי התפריטים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לאירועים פרטיים. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה. התפריטים שלנו – 

  • תפריט בופה גריל בסיסי
  • תפריט בופה גריל פלוס
  • תפריט בופה גריל קלאסי
  • תפריט בופה גריל פרימיום

תוכלו לבחור את התפריט שהכי עושה לכם את זה, אנו מציעים טווח מחירים לכל סוגי התקציבים והאירועים, בטוח שאחד מהם יתאים לכם, ואם לא אנו מוכנים לשמוע גם בקשות מיוחדות אותן נעביר לשף שאחראי על האירוע שלך.

הגרילמן המומחה לאירועים קטנים

תפקידו של הגרילמן הוא לצלות את הבשר שלכם על הגריל עד שיתבשל ויהיה מוכן למאכל. בכל אירוע פרטי או עסקי ישנם אנשי גרילמן אשר עומדים ברחבת הכניסה לפני האולם, וצולים על גריל את הבשר שלכם ובמקביל ירקות מוקפצים. כך לכל אורך הערב, דואג איש הגריל מן שיהיה לכם בשרים צלויים ומוכנים למאכל, כך שתוכלו ליהנות מהבשר שלכם. לכן לאיש הגרילמן תפקיד חשוב באירוע שלכם. וזאת מאחר שתפקידו מצריך אחריות רבה כלפיי הגריל וכלפי הבשר עד שנהיה מוכן לאכילה. כי אם הבשר לא יהיה מוכן וצלוי כמו שצריך, אנשים יתלוננו ואף בשר זה עלול להזיבריאותית לאורחים. לכן חשוב שהבשר יהיה צלוי, ואדום ומוכן למאכל ורק אז יוגש לאורחים.

למה צריך גרילמן מקצועי?

 

האירועים של היום שונים מהאירועים של פעם , אם פעם הסתפקנו באירוע עצמו בלי קבלת פנים, כיום המצב שונה. בכל אולם אירועים יש פינת בופה עם בשרים על האש, סלטים, ומנות ראשונות ושתייה. לכן חשוב להשקיע בבופה ולדאוג שיהיה אוכל טוב וטעים לפני שאוכלים את האוכל העיקרי באולם. כך שלמעשה הבופה הוא קבלת הפנים הראשונית לפני שנכנסים לאירוע, במקום זה נפגשים האורחים ובני המשפחה לפטפט על הא ודא ועל כן חייבים שיהיה במקום זה כיבוד קל, בטרם מגיעות המנות העיקריות באולם. לכן חשוב שיהיה בבופה בבשרים, סלטים, וכל מיני מנות פתיחה קלות. כמו כן רצוי לפני שסוגרים על הסלטים, ושאר מנות הראשונות בבופה לטעום אותם, וזאת על מנת שבערב האירוע יהיה אוכל טעים, טרי שיהיה אכיל לאורחים. כי מה שחשוב באירועים זה האוכל, ואם האוכל הוא לא טעים ולא טרי אז האירוע לא נחשב מוצלח, וזאת מאחר שאנשים אוהבים להתלונן ולזכור אירוע בזיכרון לפי האוכל שהיה בו וטעמו.

 

גרילמן לאירועים קטנים – רק אצל המנגליסטים

אם אתם כבר עושים אירוע עם שירותי גרילמן, כדאי שתבחרו בקייטרינג שיודע לעשות את העבודה!

המנגליסטים היא קבוצת הקייטרינג הבשרי הגדולה בישראל , עם שנות ניסיון רבות, אינספור אירועים שונים ומגוונים קטנים כגדולים, צוות מקצועי ומיומן ושפים עם יד זהב ואהבה גדולה למקצוע שפשוט אין כמותם ! אנו מזמינים אתכם להשאיר אצלנו פרטים כבר עכשיו בכדי לקדם את האירוע החגיגי שלכם ואנחנו נשמח לספק את הסחורה על הצד הטוב ביותר! עם טעם משובח שמשאיר חשק לעוד ביס אפילו שכבר התפוצצנו.

קבל את מחירון האירועים שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.