קייטרינג כשר לאירועים קטנים - המנגליסטים

בחירת קייטרינג כשר לאירועים קטנים היא לא עניין של מה בכך. כשמספר המשתתפים קטן, מקום האירוע הוא לפעמים הבית הפרטי, אולי מסעדה, ולפעמים מקום מקורי ומיוחד כמו חוף הים או מקום אחר בטבע. עבור כל אלו יש צורך בקייטרינג שיותאם בדיוק לדרישות המארגנים ולצרכי המקום.

קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים מצריך אף התאמות ודיוקים נוספים. אם האירוע שלכם מתוכנן להיערך במסעדה או בחצר הבית שלכם, המיקום לא מהווה אטרקציה מאוד גדולה ומרהיבה ולכן המקום שתפקיד האוכל יתפוס גדול עוד יותר. קייטרינג לאירועים קטנים לפעמים משתמש במטבח של המקום, אך אם מדובר בקייטרינג כשר הם ייאלצו להביא איתם את כל הכלים והאמצעים שיבטיחו שמירה על כשרות על פי כל הנהלים, גם במטבח שלא הוכשר.

ארגון קייטרינג לאירוע הוא יעד לא פשוט. אנו במנגליסטים נדע להעמיד לשרותכם צוות מיומן מקצועי שמומחה בהפקת קייטרינג לאירוע קטן וגדול. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם בבניית התפריט המתאים ביותר לאירוע שלכם.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג כשר לאירועים קטנים. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

אם האירוע שלכם מתקיים בחיק הטבע, חברת הקייטרינג שתבחרו תצטרך להגיע עם כל התשתיות על מנת להגיש לכם מזון בכמות שלא תחסר, כשהוא חם, טרי ומזין. כאן דווקא קייטרינג כשר לאירועים קטנים יכול להיות יתרון כיוון שהכשרות מאלצת אותם מלכתחילה לא להיות תלויים במטבח קיים. תצטרכו כמובן למצוא חברת קייטרינג שמסוגלת להקים את התשתיות הנוספות שצריך בחיק הטבע, ושאינן קשורות לתחום הכשרות.

בחירת קייטרינג כשר לאירוע קטן

כשמדובר בקייטרינג כשר צריכה להיעשות בחירה בין תפריט בשרי לתפריט חלבי. היתרון של תפריט חלבי הוא שהקינוחים יכולים להיות חלביים, מה שישמח ודאי אורחים רבים. מצד שני, עבור רבים ארוחה שאינה בשרית נחשבת לא מספקת, וישנם גם מי שירגישו שאינה מספיק חגיגית ומושקעת.
אם אתם בוחרים קייטרינג בשרי, כמו למשל תפריט על האש – כדאי לבדוק שיהיו מספיק מנות גם לצמחונים, כי ייתכן שישנם כאלה. בתחום הקינוחים האהוב יש לא מעט חברות קייטרינג שמציעות פתרונות מלהיבים וממש לא מאכזבים. בחברת המנגליסטים, למשל, מגישים בקלאוות לקינוח.
קייטרינג לאירועים קטנים לא צריך בהכרח להיות מורכב מתפריט של עשרות סוגי מנות ומסוגים ומינים שונים, באירוע קטן תשומת הלב צריכה להיות פחות לרוח ולצלצולים, לרושם שהפקה גדולה צריכה לעשות – ויותר לבחירה מצומצמת, מדויקת ובאיכות מקסימאלית.

קייטרינג בכשרות מספקת

בחירה של קייטרינג כשר לאירועים קטנים היא ברוב המקרים הבחירה הנכונה והבטוחה ביותר, כיוון שהיא לא מייצרת מגבלה על אף אחד מהסועדים. אורח שומר כשרות שמגיע לאירוע עם קייטרינג לא כשר, לא יוכל לאכול את המזון המוגש, או לפחות את חלקו. לעומת זאת אורח שאוכל לא כשר, ומגיע לאירוע עם קייטרינג כשר, יוכל לאכול מכל מה שיוגש. בחירה של חברת קייטרינג עם ניסיון תבטיח לכם שירות המותאם למידות האירוע שלכם, עם תפריט שנבנה בתיאום עם בקשותיכם וחוויה שתשאיר לכולם טעם של עוד.תוכן 3

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות