שף בשרי לאירועים – המנגליסטים​

כולנו מכירים את זה: הרגע בו כל בני המשפחה יושבים בבית וכמעט מזילים ריר נוכח המנות מעוררות התיאבון המופיעות על המרקע. בין אם מדובר בתוכנית בישול או בריאליטי בישול, אנחנו אומרים דבר אחד: “כמה שהייתי רוצה לטעום את המנה הזו עכשיו”. החדשות הטובות הן שבתחום הבשר, לא תמיד יהיה פער בין הרצוי למצוי. באופן פשוט ולרוב גם לא יקר יתר על המידה, אפשר להזמין שף בשרי לאירועים או סתם כשרוצים להתפנק במאכלים (כמעט) חד פעמיים.

תוכן עניינים

שף בשרי לאירועים

שף בשרים פרטי על האש לאירועים כיצד מזמינים

אז מה הופך מנת בשר למנה שניכר שמי שעמל עליה הוא שף מדופלם? ובכן, לא מעט דברים.

  • ראשית, טיב הבשר. רבים יטענו כי המפתח העיקרי למנת בשר משובחת הוא חומרי הגלם, שצריכים להיות טריים ועסיסיים ככל האפשר.שף לא רק ידע לזהות חומרי גלם שכאלה אלא גם יקפיד להשתמש בהם, מה שממש אינו מאפיין את חובב הבשר שאינו מקצועי.
  • העבודה עם הבשר עצמו צריכה להילקח בחשבון גם כן. לכל נתח יש חוקים משלו, דרגות עשייה שונות ודגשים חשובים עליהם נדרש להקפיד בדרך לביס המושלם. לרבים מאיתנו קרה שמנת סטייק שהוגשה לנו במסעדה או באירוע הייתה לא מוכנה מספיק, או לחלופין “מסטיקית” ובלתי אכילה. ככל שהשף או הגרילמן מקצועי יותר – כך הסיכויים לתרחישים מהסוג הזה הופכים לקטנים הרבה יותר.
  • מילת מפתח נוספת בהכנת מנות שף בשריות היא מקוריות. מנת בשר שאחראי לה שף יכולה להיות שונה מכל מה שלמדנו להכיר, למשל מבחינת התיבול או התוספות הנלוות. אם חוזרים לתוכניות הבישול שהזכרנו מעלה, מהן אנחנו למדים גם על כל האפשרויות האסתטיות שמאפיינות מנות, כולל מנות בשריות. מנות שף יכולות להיות כאלה שהעיצוב שלהן הוא כה מוקפד עד שהוא גורם למי שעתיד לאכול אותן לומר “וואו” עוד אפילו לפני שהכניס ולו נתח אחד לפיו.

חוויה טעימה, שף בשרים פרטי על האש לאירועים עם טעם

ההצלחה של מנות בשר, בטח ובטח באירועים המוניים, איננה רק פונקציה של השף שמאחורי המנה, מוכר ככל שיהיה. חשוב להתבונן גם בכלים העומדים לרשותו מבחינת הציוד וכוח האדם. אסור לשכוח שבאירועים המוניים של מאות אורחים, קשה הרבה יותר להעניק לכל נתח או מנת בשר את תשומת הלב המקסימלית לה בוודאי מצפים האורחים. רק שף שנעזר בצוות מיומן של טבחים וגרילמנים, יחד עם ציוד מתקדם שיאפשר הכנה מהירה של הבשר (מבלי שהאיכות שלו תיפגע), יוכל להעניק לאורחים את החוויה לה הם בוודאי מצפים.

בכל מקרה, חשוב ליידע את השף ואת אנשיו בנוגע לכל המאפיינים שמצפים להם: כמויות הבשר, סוגיהם, דרגת העשייה המבוקשת, התיבול וכן הלאה. כדי להגדיר את אלה יש להתחשב בתקציב שעומד לרשותם, בסוג האירוע ובמאפייני האורחים. ניתן בהחלט להזמין סבב טעימות לפני האירוע, כדי “ליישר קו” ולתאם ציפיות.

סוגי השירותים שף בשרי פרטי לאירועים

  • שף פרטי על האש – שף פרטי אשר נותן שירותי גריל פרימיום, קייטרינג שמביא איתו חוויה בלתי רגילה עם מגוון בשרים על האש.
  • שף בשר על האש – שף המתמחה בבשר – אנו מציעים שירותי שף בשרים עד הבית. הצוותים שלנו מגיעים לכל מקום בארץ כדי לעשות לכם שמח בלב ובבלוטות הטעם.
  • שף בשר לאירועים – המנגליסטים מציעים שירותי שף בשר לאירועים מכל הסוגים, הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי. מדובר בחוויה בלתי רגילה המשלבת אוכל טוב, שירות מקצועי ובשר מופלא.
קבל את שלנו
[elfsight_whatsapp_chat id="1"]
בין לקוחותינו המאושרים..

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

המנגליסטים בע"מ - רחוב היסמין 1 רמת אפעל

טלפון ישיר: 054-6786343

דוא"ל: [email protected]

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שלח
שיתוף ב whatsapp
שלח
שיתוף ב email
שלח

המנגליסטים בע"מ - רחוב היסמין 1 רמת אפעל

טלפון ישיר: 054-6786343

דוא"ל: [email protected]

מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות