מתכונים לאירוח בופה בשרי

אם אתם מארחים קבוצה גדולה של אנשים בקרוב, אתם יודעים שהאירוח שלכם יימדד גם (או אפילו בעיקר) על פי המנות שתגישו להם. כאשר מכוונים גבוה ובוחרים באירוח בופה בשרי נמצאים בנקודת פתיחה מצוינת. המנגליסטים מספקים שרותי קייטרינג בופה בשרי באיכות גבוהה ובמחיר שמשתלם לכל כיס. הבשר כשלעצמו הוא מצרך מבוקש באירועים המוניים, כאשר בשר איכותי עשוי להפוך להיות מרכז הערב ולהפוך את האירוע לזכיר למשך שנים. 

אנו במנגליסטים מומחים באירוח בופה בשרי. מלא את טופס הפניה וקבל תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

נגן וידאו

המנגליסטים – קייטרינג בשרי לאירועים קטנים וגדולים, בכל אזור בארץ ובכל רמת כשרות. תפריטים הכל כלול, במחירים מנצחים.

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג בופה בשרי. מלא את טופס הפניה שבאתר וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

המנות המתאימות לאירוח בופה בשרי

החדשות הטובות הן שתחום הבופה הבשרי פותח עבורכם הרבה מאד אפשרויות. ההמלצה המועילה היא לבחור את המנות בהתאם לשורה ארוכה של פרמטרים ביחס אליהם ולאירוע גם כן, מבחינת התקציב, קהל היעד וכן הלאה. בתפריט של קייטרינג בופה בשרי מומלץ לבחור במנות שפונות למכנה משותף רחב מאד של אנשים. למשל, חתיכות של בשר בקר, רצועות אנטריקוט או מנות “פשוטות” יותר שמתאימות גם לילדים (המבורגרים או נקניקיות, למשל). הבחירה צריכה להיות במנות שההכנה שלהן אינה מצריכה שעות ארוכות במהלך האירוע, מכיוון שבופה צריך לכלול תחלופה ראויה של מנות: זה ממש לא נעים עבור האורח לראות עמדה ריקה של בופה, שמעידה על דלות (אפילו של האירוע כולו).

[kkstarratings]

בופה גריל לאירועים קטנים

כשמדברים על בופה בשרי, אפשר לבחור במנות שמגיעות כבר בתוך פיתה, לאפה, טורטיה או כל אפשרות אחרת. מנות שכאלה יראו מצוין על השולחן ויקלו על האורחים לקחת אותן, כאשר הם אינם זקוקים לצלחת אלא רק ליד אחת פנוייה. זוהי דרך מצוינת לאפשר לאורחים ליהנות ממטעמי בשר, לרבות שווארמה או בשר בקר. כדי להפוך את הביס למוצלח יותר רצוי לצרף רטבים, ירקות ושלל הפתעות.

ההמלצה המועילה: להשאיר את העבודה למקצוענים ברחבי האינטרנט או על גבי מרקעי הטלוויזיה תמצאו בוודאי שלל מתכונים, כולל מתכוני בשר שניתן להגיש בבופה. עם זאת, ממש לא בטוח שאתם רוצים או בכלל יכולים לנסות להגיש אותם באופן עצמאי. הסיבה הראשונה לכך היא שהכנת בשר בכמויות מסחריות, אפילו אם מדובר בבשר שלוקחים האורחים בצורה עצמאית, הוא משימה מורכבת. באירועים של עשרות מוזמנים ומעלה נדרש להיעזר במספר בלתי מבוטל של טבחים ושל אנשי גריל, כמו גם בתשתיות מתקדמות שיאפשרו הכנה מהירה אך גם איכותית של המנות.

בנוסף לכך, הכנת בשר היא מומחיות של ממש – יש שיגידו גם אומנות. אם אתם רוצים לספק לאורחים את החוויה החד פעמית הזו, רצוי שתפנו לחברת קייטרינג שתיקח על עצמה את המשימה. תוכלו לכוון אותה לקראת מה שאתם או האורחים שלכם אוהבים, וליהנות ממאכלים איכותיים שמהווים חגיגה של טעמים.

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות