חייג: 054-6786343

קייטרינג לאירועים עסקיים ואירועי חברה

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לאירועים עסקיים ואירועי חברה. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

בשנים האחרונות החל טרנד של אירועים עסקיים באולמות אירועים, אם עד היום אירוע עסקי היה סתם עוד אירוע משמעם לא עוד. בשנים האחרונות האירועים העסקיים התפתחו מאוד, ויש מקומות שאף מביאים לאירועים עסקיים סלבריטאים. פעם אירוע עסקי היה אירוע סתמי ללא אוכל , היום אין אירוע עסקי שאין בו קייטרינג באיכות גבוה. לכן יש לתכנן אירועים עסקיים מראש, או להיעזר במפיקת אירועים עסקיים, במיוחד שמדובר על אירועים גדולים שמתקיימים בדחיפות גבוהה.  לכן רצוי להתכונן לאירוע בהתאם מראש. כי רק תכנון נכון של אירוע יביא לך את התוצאות הרצויות. לכן יש הרבה חברות שלוקחים מפיקת אירועים שתסגור להם ותתכנן להם את האירוע, כך שהיא דואגת לכל הפרטים ובכך משאירה לבעל העסק זמן חופשי לעיסוקים שלו. אך יש חברות שלא יכולות להרשות לעצמם מפיקת אירועים, ולכן הם עושים את הכל בעצמם. לכן גם אם החלטת לקחת מפיקת אירועים או לעשות זאת לבד, חשוב שתתכנן זאת מראש הרבה לפני תאריך האירוע, על מנת שתהיה מוכן ליום האירוע.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לאירועים עסקיים ואירועי חברה. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

אירועים עסקיים מוצלחים

אם חשוב לך לעשות אירוע עסקי מוצלח, חשוב שתקפיד על כמה דברים: ראשית להציע לאורחים שלך חוויה שלא ישכחו עוד הרבה זמן, שנית  ארגון נכון מ-א' ועד ת' של כל פרט אפילו הקטן ביותר, שלישית מיקום נוח ומרכזי עם חניה, רביעית אוכל איכותי עדיפות ברמה גבוה ממקום איכותי, חמישית מופע שייזכר עוד הרבה זמן, ושישית סלבריטאים ואנשי עסקים שישדרגו את האירוע שלך פי 2. אם תקפיד על כל אחד מדברים אלו, תהנה מאירוע איכותי וברמה גבוה. כמובן שאתה צריך תקציב גבוה לכך, אך אם חשוב לך המוניטין חשוב שתשקיע כמה שיותר כסף באירוע. כי רק אירועים מושקעים נזכרים בתודעת האדם.

 מה תמצא באירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים היא מלאכה לא קלה, אך על מנת לקדם את העסק של אתה חייב להיות עם היד על הדופק. לכן בשוק מלא מתחרים ומותגים אתה חייב להשקיע גם באירועים שלך. עם אירועים עסקיים תוכל להשיק מוצר חדש, שירות, או אפילו סניף חדש. כך למעשה אתה מראה שאתה כאן כדי להישאר ונותן פייט למתחרים שלך. תוכל להשתמש באירועים אלה בסלבריטאים ואנשי תקשורת , אשר יתנו חשיפה לאירוע שלך באמצעי התקשורת השונים, כך שככל שידברו עליך כך תהיה יותר פופלארי בקרב המתחרים שלך ותיתן להם פייט. לכן חשוב להשקיע באירועים שלך מאוד, במיוחד שמדובר על חברות גדולות בשוק בעלות מוניטין גבוה, שמצופה מהם לאירועים איכותיים ברמה גבוה. כמו כן חשוב שיהיה לך רשימת מוזמנים, קונספט מסוים ועוד. לכן אם אתה יודע שלא תוכל לעמוד בתכנון אירוע זה, חשוב שתיקח מפיקת אירועים שתטפל לך בכל העניינים.

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות