קייטרינג גריל דרום אמריקיאי - המנגליסטים

קייטרינג גריל דרום אמריקאי הוא אחד מהמתנות היפות שאתם יכולים להעניק לאורחים שלכם, כפי שיידע להגיד לכם כל אחד, קייטרינג אסאדו ארגנטינאי היא מילה נרדפת לבשר איכותי. הדרום אמריקאים אוהבים בשר, חוגגים בשר, ויודעים לטפל בו בצורה הטובה ביותר המביאה לתוצאות הטעימות ביותר. לא פלא שקייטרינג גריל דרום אמריקאי הוא אטרקציה כל כך מבוקשת.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג גריל דרום אמריקאי. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

קייטרינג גריל דרום אמריקאי לאירועים

גריל דרום אמריקאי נקרא גם אסאדו כשפירוש המילה הוא שיטת ההכנה המיוחדת שבה משתמשים בארצות רבות בדרום אמריקה. בשיטה זו הבשר עובר תיבול עוד לפני שהוא בכלל מגיע לאש, הגריל עצמו הוא גריל מיוחד ושונה מהגריל הרגיל שבו משתמשים בקייטרינג בשרי, וגם צורת החיתוך המיוחדת נעשית על פי המסורת הדרום אמריקאית.
אם אתם רוצים להכניס לאירוע שלכם גריל דרום אמריקאי, קחו בחשבון קודם כל שהאורחים שלכם לא יזוזו מן העמדות. ריחות הבשרים שבצלייה והמוניטין הידוע של האסאדו מפתים כל כך, שאף אורח לא יוכל לעמוד בפיתוי.

ממה מורכב קייטרינג גריל

בקייטרינג בשר בכלל, ובמיוחד בקייטרינג גריל דרום אמריקאי, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר. אתם צריכים גרילמנים שמבינים את הגריל הדרום אמריקאי ומתמחים בו. רק כך תקבלו את החוויה המלאה ואת הטעם הכל כך מדובר בשלמותו.

אם תבחרו בחברה שבאמת מבינה את עולם האוכל הדרום אמריקאי, כמו חברת הקייטרינג המנגליסטים, תקבלו אפשרות לחוות את המטבח הדרום אמריקאי במלואו, כאשר אתם מחליטים עד כמה אתם רוצים ללכת עם החוויה.

אם תרצו להישאר עם גולת הכותרת של החוויה תזמינו עמדת אסאדו בלבד, שבה יכולים להיצלות סוגים שונים של בשרים. אם אתם מעוניינים לקבל את דרום אמריקה במלואה, תקבלו מהמנגליסטים גם מנות ראשונות, גם מנות עיקריות וגם קינוחים, מוזיקה ואפילו מלצרים בלבוש דרום אמריקאי מסורתי. בכל אחד מהמקרים, תעניקו לאורחים שלכם חוויית בשר מהאיכותיות והטעימות ביותר שיש, היישר ממולדתם של האנשים שהכי מבינים בבשר.

קייטרינג גריל דרום אמריקאי, ארגנטינאי ואסאדו לאירועים

אנו מציעים מגוון שרותי קייטרינג בשרי לאירועים. בחברת המנגליסטים כמה צוותי קייטרינג המומחים במגוון שרותי גריל לאירועים.אנו נדע להתאים לך את הצוות הכי דרום אמריקאי שיש לנו וזאת בהתאם לאזור האירוע והתאם לרמת הכשרות הנדרשת. בתפריט ניתן לשלב מגוון סוגי בשרים החל מסטייקים איכותיים וכלה בנצחי אסאדו בצליה איטית ובמעשנות בשר מקצועיות. פנו אלינו עוד היום וקבלו תפריט גריל ארגנטינאי בהתם לתקציב ולהעדפות האירוע שלכם.

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
.