קייטרינג גריל דרום אמריקאי

קייטרינג גריל דרום אמריקאי

קייטרינג גריל דרום אמריקיאי – המנגליסטים

קייטרינג גריל דרום אמריקאי הוא אחד מהמתנות היפות שאתם יכולים להעניק לאורחים שלכם, כפי שיידע להגיד לכם כל אחד, קייטרינג אסאדו ארגנטינאי היא מילה נרדפת לבשר איכותי. הדרום אמריקאים אוהבים בשר, חוגגים בשר, ויודעים לטפל בו בצורה הטובה ביותר המביאה לתוצאות הטעימות ביותר. לא פלא שקייטרינג גריל דרום אמריקאי הוא אטרקציה כל כך מבוקשת.

קייטרינג גריל דרום אמריקאי לאירועים

גריל דרום אמריקאי נקרא גם אסאדו כשפירוש המילה הוא שיטת ההכנה המיוחדת שבה משתמשים בארצות רבות בדרום אמריקה. בשיטה זו הבשר עובר תיבול עוד לפני שהוא בכלל מגיע לאש, הגריל עצמו הוא גריל מיוחד ושונה מהגריל הרגיל שבו משתמשים בקייטרינג בשרי, וגם צורת החיתוך המיוחדת נעשית על פי המסורת הדרום אמריקאית.
אם אתם רוצים להכניס לאירוע שלכם גריל דרום אמריקאי, קחו בחשבון קודם כל שהאורחים שלכם לא יזוזו מן העמדות. ריחות הבשרים שבצלייה והמוניטין הידוע של האסאדו מפתים כל כך, שאף אורח לא יוכל לעמוד בפיתוי.

קייטרינג גריל דרום אמריקאי הבחירה הנכונה

הרבה לקוחות שלנו התבלטו האם ללכת על הכיוון הדרום אמריקאי, ואנחנו כמובן תמיד בעד הרעיון. אין מה לעשות חגיגת בשרים היא המהות של התרבות הדרום האמריקאית, בין אם אתם חובבי אסאדו, בריסקט או סטייק אנטריקוט את האירוע הקולינרי שלנו אתם לא רוצים לפספס.

אל תקחו את הזמן ושריינו אותנו כבר עכשיו למועד האירוע המתוכנן בטרם עת, אנו עמוסים מאוד לכל אורך השנה וחבל שנתפספס רק בגלל שלא הזמנתם מספיק זמן מראש את שירותינו. בסופו של דבר מספר הצוותים שלנו מצומצם ואנו לא יכולים לעשות אינספור אירועים באותו הרגע. הזדרזו וצרו עימנו קשר כבר עכשיו ונעשה לכם גריל דרום אמריקאי ברמה הגבוהה ביותר. 

גריל דרום אמריקאי או קייטרינג דרום אמריקאי 

קייטירנג אסאדו דרום אמריקאי הוא מקצוע. אנו במנגליסטים יכולים לספק לכם שרותי קייטרינג גריל ארגנטינאי במגוון מחירים. ניתן אצלינו לבנות את המנות לפי טעמכם, להזמין לאירוע מעשנות בשר מקצועיות ואף נתחי אסאדו בצלייה פורנטלית אל מול האורחים שלכם. על מנת לבנות לכם תפריט גריל דרום אמריקאי לאירוע גדול או קטן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ישיר דרף האתר או בטלפון.

ממה מורכב קייטרינג דרום אמריקאי

בקייטרינג בשר בכלל, ובמיוחד בקייטרינג גריל דרום אמריקאי, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר. אתם צריכים גרילמנים שמבינים את הגריל הדרום אמריקאי ומתמחים בו. רק כך תקבלו את החוויה המלאה ואת הטעם הכל כך מדובר בשלמותו.

  • אם תבחרו בחברה שבאמת מבינה את עולם האוכל הדרום אמריקאי, כמו חברת הקייטרינג המנגליסטים, תקבלו אפשרות לחוות את המטבח הדרום אמריקאי במלואו, כאשר אתם מחליטים עד כמה אתם רוצים ללכת עם החוויה.
  • אם תרצו להישאר עם גולת הכותרת של החוויה תזמינו עמדת אסאדו בלבד, שבה יכולים להיצלות סוגים שונים של בשרים. אם אתם מעוניינים לקבל את דרום אמריקה במלואה, תקבלו מהמנגליסטים גם מנות ראשונות, גם מנות עיקריות וגם קינוחים, מוזיקה ואפילו מלצרים בלבוש דרום אמריקאי מסורתי.
  • בכל אחד מהמקרים, תעניקו לאורחים שלכם חוויית בשר מהאיכותיות והטעימות ביותר שיש, היישר ממולדתם של האנשים שהכי מבינים בבשר.
דילוג לתוכן