חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קייטרינג אסאדו בדרום

תוכן עניינים

קייטרינג אסאדו בדרום

קייטרינג אסאדו בדרום ועל האש לאירועים - המנגליסטים

מתכננים אירוע אסאדו? המנגליסטים מומחים בקייטרינג אסאדו בדרום הארץ, צרו עמנו קשר ישיר ונשמח לשלוח אליכם תפריטים והצעות מחיר. אם לשפוט על פי האהבה שיש לעם ישראל כלפי מנות האסאדו השונות – ניתן לחשוב שהארגנטינאים והישראלים מקורם באותו עם, ולא ברור איך שני עמים אחים אלה הגיעו להיות בשני קצוות שונים של העולם. אך אם להשאיר את ההתפלספויות האלה בצד, אין ספק שאסאדו זה אחד מסוגי הבשרים האהובים ביותר על עם ישראל, אך דווקא באזור הדרום ניתן לראות חווייתיות יוצאת דופן בכל מה שקשור לצליית בשר באופן שהכי מאתגר ובו-זמנית גם מפנק.

מהי הייחודיות של קייטרינג אסאדו

המקור של אסאדו מבלבל קצת אפילו את האנשים שלא יכולים לחיות בלי סוג בשר זה. מדובר גם בסוג הצלייה הייחודי על הגריל, אך גם בסוג הבשר עצמו שמהווה לרוב צלעות בקר בחיתוך רוחבי. עם זאת, עבור רבים מדובר פשוט בשם נוסף ל"בשר טעים סוף הדרך". אין זה סוד שבדרום אמריקה יודעים ליהנות מהבשר ומהחיים, כך שכל מה שנעשה על פי המקובל שם מקובל גם עלינו. האסאדו הטוב ביותר מתקבל כאשר עושים על האש ועל פחמים, או על גריל, על שיפודים – לכל אזור באמריקה הלטימית יש את האסאדו שלה, אך בארץ מספיק להגיד שמדובר בבשר בקר מעולה שנצלה על גריל או גחלים, ולרוב זה מספיק כדי לגרום לבלוטות הטעם והרוק לעבוד שעות נוספות.

קייטרינג אסאדו -שרות גם באזור הדרום

על מנת ליהנות מפינוק אינסופי של אסאדו באזור הדרום, חשוב מאוד להבין את הצרכים והרצונות של תושבי המקום שתמיד שואפים למצוא את הפתרונות הבשריים הטובים ביותר לכל צורך, בין אם מדובר באירוע עסקי כלשהו, או אירוע פרטי. אך דבר אחד ניתן לומר בוודאות, אין דרך טובה יותר ליהנות מבשר איכותי בקייטרינג אסאדו – מאשר בשטח הפתוח. כך, בערים הדרומיות ניתן להעביר אירועים באולמות הפתוחים ובגני האירועים, בחצרות הבתים או על חוף הים. כל זה יעניק את החוויה המושלמת לכל צורך, והאורחים תמיד ייצאו שבעים ומאושרים.

כך תבטיחו שהבשר באירוע שלכם יהיה שופרא דשופרא

טריות הבשר היא גורם חשוב ביותר עבור האסאדו. כך, על מנת ליהנות מאיכות הבשר הגבוהה ביותר, יש לדאוג לבדוק את הקייטרינג שאת שירותיו שוקלים לשכור באופן המדוקדק ביותר. קייטרינג ברמה גבוהה הוא גם כשר לרוב, וגם מספק כוח אדם מיומן שיודע לצלות את הבשר באופן הטוב ביותר – ומדובר בכישרון ומיומנות שאין להקל בה ראש, ולכן היכולות של המומחים המגיעים עם הבשר חשובה באותה המידה כמו הבשר עצמו. באמצעות הזמנת קייטרינג אסאדו מעולה של המנגליסטים תוכלו להבטיח לעצמכם את האוכל המפנק ביותר לכל אירוע שלכם, משום שאחרי בשר מעולה כמו שלהם – כל דבר אחר יבוא בטוב, בעיקר במזג האוויר ובמצב הרוח המתאימים.

דילוג לתוכן