אודות

לקבלת תפריטים והצעת מחיר פנו אלינו

"המנגליסיטים" הינה חברת הקייטרינג הבשרי, הכוללת בשורותיה חמישה צוותי קייטרינג הפזורים בכל רחבי הארץ והמציעה בחירה ממגוון של תפריטי גריל בשריים.

החברה הוקמה מתוך רצון לספק לקהל לקוחותינו מענה לשלל קשיים שעולים בדרך לבחירת חברת הקייטרינג המושלמת לאירוע המושלם – החל מהמחיר, דרך המיקום ומועד האירוע ועד סוגי הכשרות.

ב"מנגליסטים" אנחנו שואפים בראש ובראשונה לספק את המענה האולטימטיבי לכלל הצרכים של הלקוח, לצד מקצועיות, איכות ושירות ברמה גבוהה.

צוותי הקייטרינג של "המנגליסטים" יכולים להגיע לכל אזור בארץ ומסוגלים להתאים את עצמם לכל סוגי האירועים השונים, בין אם מדובר באירוע פרטי של 30 אנשים ובין מדובר באירוע גדול יותר של למעלה מ-200 איש

מבין לקוחתינו..

לוגו-קייטרינג בשרי - 1
המנגליסטים-3
על האש לאירועים
המנגליסטים - על האש לאירועים
המנג11
קייטרינג גריל המנגליסטים - 1
אירוע המנגליסטים-1
המנגליסטים - החברה להגנת הטבע
מנג4
מנג6
על האש לאירוע
גריל לאירוע (Custom)
קייטרינג גריל על האש אודות
קייטרינג המנגליסטים- ממליצים 1
מנג5
המנג10

מומחים ב - "על-האש"

כל הצוותים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן למצוא כיום בשירותי הקייטרינג והמסעדנות, כשבגולת הכותרת עומדת המומחיות העיקרית של החברה – הבשר. החברה מציעה בחירה מתפריטים קבועים ואחידים, אותם בנינו בשקדנות מתוך הניסיון שלנו בתחום, לצד האפשרות לבצע התאמות ספציפיות לפי הצרכים השונים של לקוחותינו וקהל האורחים שלכם.

אנחנו הכי טובים שיש!

זקוקים לשני אירועי קייטרינג במקביל? חוגגים יומולדת בדרום הארץ? אין בעיה! הצוותים שלנו יגיעו ויעזרו לכם לתכנן את האירוע ויספקו לכם את שירותי הקייטרינג האיכותיים והמקצועיים בארץ.
עם קייטרינג המנגליסטים, תהיו בטוחים שהמטבח בידיים טובות. אנחנו כבר נדאג להכל – מהמנה העיקרית ועד הקינוח. כל מה שנותר לכם לעשות מהרגע שהזמנתם את שרותינו – הוא פשוט להיות אורחים באירוע שלכם.