הם עושים על האש

הם עושים על האש

הם עושים על האששששש

מכירים את הטרנד שהיה לא מזמן בטיקטוק של “הם עושים על האש”?

הטרנד התחיל עם סרטון של הדר שלום, שבו היא אומרת “הם עושים על האש” עם ש’ שורקת. לאחר מכן, הסרטון הפך לוויראלי וסלבריטאים רבים הצטרפו לטרנד, ביניהם מגי אזרזר, אוראל צברי, אמירם טובים, אליאנה תדהר, גל מלכה, אמיר שורוש וציפי רפאלי.

הטרנד היה פופולרי מאוד וקיבל מיליוני צפיות. הסיבה לפופולריות שלו כנראה קשורה לתחושת הנוסטלגיה והחיבור הישראלי הקלאסי לעל האש.

הנה כמה פרטים נוספים על הטרנד:

  • התחלה: הדר שלום העלתה סרטון ב-10 באוגוסט 2023.
  • התפשטות: הסרטון הפך לוויראלי תוך מספר ימים.
  • משתתפים: סלבריטאים רבים הצטרפו לטרנד, ביניהם מגי אזרזר, אוראל צברי, אמירם טובים, אליאנה תדהר, גל מלכה, אמיר שורוש וציפי רפאלי.
  • פופולריות: הטרנד קיבל מיליוני צפיות.
  • סיבות לפופולריות: תחושת נוסטלגיה והחיבור הישראלי הקלאסי לעל האש.

גם אתם נהייתם נוסטלגיים לעל האש איכותי ?

אנחנו נשמח לספק לכם קיטרינג בשרי איכותי פרימיום!

“על האש”: טרנד טיקטוק לוהט

בתחילת אוגוסט 2023, סערה קטנה טלטלה את עולם הטיקטוק הישראלי. סרטון פשוט, כמעט ילדותי, הפך לוויראלי תוך זמן קצר וסחף אחריו גל עצום של תגובות, חיקויים ואף שיתופי פעולה מפתיעים.

במרכז הסערה ניצבה הדר שלום, נערה צעירה וחייכנית, שצילמה את עצמה כשהיא אומרת משפט פשוט: “הם עושים על האש”. אלא שהאופן בו אמרה את המשפט, עם הדגשה מיוחדת על האות “ש” והבעה משועשעת על פניה, הפך אותו במהירות למים.

תוך ימים ספורים, צצו ברחבי טיקטוק אינספור סרטונים בהם משתמשים מכל הגילאים והרקעים חיקו את נועה ואמרו “הם עושים על האש” בדרכים משלהם. סלבריטאים ידועים כמו מגי אזרזר, אוראל צברי, אליאנה תדהר ואפילו ראמזי מ”קופה ראשית” הצטרפו לחגיגה, והוסיפו עוד נדבך לפופולריות המטאורית של הטרנד.

מה גרם לטרנד “הם עושים על האש” להפוך ללהיט?

הסיבות להצלחתו של הטרנד הן כנראה רב-גוניות. ראשית, המשפט עצמו, פשוט וקליט, הצליח להדהד בקרב ישראלים רבים ולהעיר בהם תחושת נוסטלגיה. הרי מנגל, “שף על האש“, הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית, ופעילות חברתית אהובה על רבים.

שנית, האופן המשועשע והילדותי בו נאמר המשפט, יצר תחושה של קהילתיות ושיתוף. אנשים מכל הגילאים והרקעים יכלו להזדהות עם הילדה הצעירה ולמצוא עצמם צוחקים יחד איתה.

שלישית, הטרנד הגיע בזמן מושלם. תחילת אוגוסט, ימי הקיץ החמים, הם זמן מושלם לפיקניקים ומנגלים, והטרנד “הם עושים על האש” פשוט התאים כמו כפפה ליד לאווירה הכללית.

הטרנד דעך עם הזמן, אך השפעתו ניכרת עד היום. הוא הוכיח שוב את כוחה של טיקטוק כבמה ליצירת טרנדים ויראליים, והראה שגם משפט פשוט, כמעט ילדותי, יכול להפוך לתופעה חברתית רחבה.

אז בפעם הבאה שאתם רואים עשן מיתמר מעל גגות הבתים, זכרו: אולי “הם עושים על האש”.

קישור לסרטון “הם עושים על האשששש”

דילוג לתוכן