המלצה-קייטרינג-בשרים-המנגליסטים (1)
המלצה - תחנת כיבוי אש
קייטרינג לבת מצווה המלצה
המלצה - אירוע פרטי
"התקשרתי למנגליסטים בשביל לקבל הצעה לחגיגת בר המצווה של בני היקר, שספרתי לנדב שהאירוע מתוכנן ביער שריגים, הוא ישר הציע שנפגש לסיור מקדים במקום האירוע לפני המועד המתוכנן ואז הבנתי שיש לי עסק עם מקצוענים! הפגישה עם נדב והחיוך הרחב שהיה על פניו, העניקו לי שקט וביטחון שכה הייתי צריכה. האוכל היה טעים מאוד ומלא בשפע. תודה רבה למנגליסטים על אירוע שלא נשכח כל החיים!"
קייטרינג גריל דרוזי
בר מצווה- יער שריגים- יפית גבעון
אירוע על האש המלצה דגנית
המלצה - קבוצת פדלון
"שהחלטנו אני ומשפחתי לחגוג את בר המצווה של בני היה לנו ברור שאנחנו מדברים עם המנגליסטים. זה האירוע השני שאנחנו חוגגים איתם והפעם הם אפילו התעלו על האירוע הראשון. שספרנו להם שעדיין אין לנו מקום לחגוג אבל אנחנו יודעים שאנחנו רוצים לעשות זאת איתם, הם הציעו לנו לעשות את האירוע ביער בן שמן. הרעיון היה חכם, התנאים היו אופטימלים (חודש מאי) והואכל כמובן.. ללקק את האצבעות! תודה על השרות המסור"
אירוע קייטרינג גריל ושווארמה
בר מצווה- משמר השבעה
קייטרינג בשרים המלצה טל
המלצה - חברת יובימו
"ברצוני להודות לצוות המנגליסטים, על שהצליחו להאכיל בגאווה 186 סועדים שבאו מוכנים לסעודה דשנה ולהפתעתי הרבה, רובם אפילו לא הצליח לסיים את הצלחת. זכיתי לאירוע שלא ישכח, בעיקר בגלל האוכל המצוין שלא הפסיק להפתיע ולהיות מסמר הערב. שוב תודה ונתראה במסיבה הבאה!"
אירוע קייטרינג אסאדו
חגיגות 40 שנות נישואין- רשפון
Recommendations 1
המלצה - אירוע יומולדת 50
Recommendations 2
המלצה - חברת מי רעננה
המלצה קייטרינג בשרי רוני
המלצה - מסיבת יום הולדת
"שלום שמי עפרי ואני חגגתי יומולדת 30 בהפתעה לחבר שלי. התקציב היה מוגבל ואף על פי האתגר, הצלחנו להפיק אירוע שווארמה מושלם. אני מודה לכם בשמי ובשם רועי על יומולדת מתיעה, טעימה ומלאה באהבה. אשמח לפגוש אותכם שוב בעתיד ואני גאה לכתוב בשבילכם את המלצתי. תודה רבה מכל החבר'ה ובייחוד ממני ומרועי, ממתינה כבר לאירוע הבא בשיל שנוכל לחגוג ולשמוח שוב. הרבה תודה"
קייטרינג שוואמה מורחב
יומולדת 30- נס ציונה - עפרי ורועי
Recommendations 3
המלצה - עמותת אלו"ט
קייטרינג גריל המלצה ליזי
המלצה - מסיבת יום הולדת
המלצה המנגליסטים - ערב גיבוש
המלצה - אירוע חברה
"שמי מנשה וחגגנו יומולדת 50 בגינת ביתנו שבמודיעין. המנגליסטים דאגו לכל; ארוחת אסאדו מושלמת, ציוד ישיבה לאורחים, בר אלכוהולי מגוון ואפילו עמדת שערות סבתא וברד לילדים, אנו רוצים להודות לכם על חוויה קולינרית בלתי נשכחת ועל תכנון אירוע יוצא מגדר הרגיל. נשמח לראות אותכם גם בשנה הבאה שמיכל שלנו תחגוג את בת המצווה. שלכם משפחת מירון"
קייטרינג אסאדו
יומולדת 50- מודיעין -משפחת מירון
קייטרינג על האש המלצה רויטל
המלצה - אירוע משפחתי
Recommendations 4
המלצה - מסיבת ברית
המלצה - מסיבת ברית
המלצה - מסיבת ברית
קייטרינג המנגליסטים המלצה עינב
המלצה - אירוע גיבוש
"תודה רבה על אירוע שווארמה שלא נשכח לעולם. האוכל היה מאוד טעים וטרי. הקונספט של בופה שווארמה לא היה מוכר לנו עד שפנינו למנגליסטים ומבחינתנו זה היה רעיון גאוני, מקורי ובייחוד כזה שעמד בתקציב. אלעד, נדב ועידן היו כה נחמדים וחייכנים ואת השרות שלהם והאווירה שהם יצרו נזקוף לזכותם לכל החיים. נדב הרשה לי לומר תודה רבה על התמונות היפות ששלחת אלינו ונתראה בשמחות הבאות."
אירוע קייטרינג שווארמה
אירוע פרטי - ראשון לציון- יגאל