קייטרינג לחתונה בטבע

חתונות בטבע הפכו להיות טרנד משמעותי במיוחד בשנים האחרונות בישראל, כמו גם בעולם כולו. הן מאפשרות ליצור חתונה בנוסח הסרטים ההוליוודיים שכולנו גדלנו עליהם, עם סביבה ירוקה ופסטורלית, עם נופים מרהיבים ובאווירה פתוחה. חשוב להדגיש כי עריכת אירועים בכלל וחתונות בפרט תחת כיפת השמיים מצריכה ארגון מוקפד יותר מאירועים במקומות “סטנדרטיים” יותר. הזמנת חברת קייטרינג שתיקח על עצמה את המושכות הקולינריות של האירוע היא צעד מרכזי בדרך להצלחה.

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לחתונה בטבע. מלא את טופס הפניה וקבל תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

נגן וידאו

המנגליסטים – קייטרינג בשרי לאירועים קטנים וגדולים, בכל אזור בארץ ובכל רמת כשרות. תפריטים הכל כלול, במחירים מנצחים.

האכלת אורחים באירועי טבע זוהי משימה לאנשי מקצוע בלבד. אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לחתונות בטבע ומגיעים לאירוע עם הציוד הנלווה המקצועי ביותר לאירועי שטח. לקבלת מידע על אפשרויות האירוח שאנו מציעים צרו עמנו קשר ישיר ונשמח לשלוח לכם את התפריטים שאנו מציעים לחתונות בחייק הטבע. 

מתכנן אירוע חתונה? יש לנו 3 תפריטים
להציע לך;

קייטרינג לחתונה בטבע? מגוון רחב של אפשרויות..

קייטרינג לחתונה בטבע אינו שונה במהות שלו מקייטרינג לכל סוג אחר של אירוע. אפשר לבחור במגוון רחב של תפריטים, שעשויים להתחלק כשלעצמם לסוגים שונים: ניתן למצוא חברות קייטרינג בשרי אך גם קייטרינג חלבי או טבעוני. דוגמא נוספת היא היצמדות מראש למטבח ספציפי, דוגמת קייטרינג על טהרת המטבח האסייתי, האמריקאי או האיטלקי.

אי אפשר לספק תשובה חד משמעית לגבי סוג הקייטרינג המומלץ בחתונות בטבע: יש שיטענו כי חתונות אלה “מזמינות” תפריט קליל יותר, מכיוון שהאירוע עצמו עשוי להיות מחייב פחות, אך מובן שכל האפשרויות פתוחות כאן. כדי לבצע את הבחירה המושכלת צריך להתחשב בשורה ארוכה של פרמטרים, כמו מספר האורחים, המאפיינים שלהם (למשל מבחינת רמות כשרות), מיקום האירוע, התקציב וכמובן – גם הרצונות של הזוג המאושר. האירוע הזה נועד הרי קודם כל בשבילם, עם כל הכבוד לאורחים.

איך בוחרים חברת קייטרינג?

החברות שמספקות את שירותי הקייטרינג, בכל אחד מהמקרים, אחראיות לכל ההיבטים הללו, בין אם מדובר בהרכבת התפריט, בהכנת המזון בזמן האירוע ולרוב גם בהגשתו לאורחים, כאשר הלקוחות יכולים לבחור בין הגשה לשולחנות לבין מזנון בופה. בהמשך לכך, החברות מספקות פתרונות לכל השלבים של הערב – החל מקבלת הפנים, דרך המנות הראשונות והמנה העיקרית ועד לקינוחים ולפינוקים המיועדים לרחבת הריקודים.

חשוב להדגיש כי עצם עריכת החתונה בטבע משנה במקצת את חוקי המשחק. בניגוד למתחמים סגורים לעריכת אירועים, כאן אי אפשר לקחת דבר כמובן מאליו, מאחר שהטבע מעצם המהות שלו אינו מיועד לעריכת אירועים. חשוב שהחברה שמעניקה את שירותי הקייטרינג תחזיק בניסיון רב לא רק בעריכת חתונות, אלא גם בעריכת חתונות המתקיימות תחת כיפת השמיים. בדרך זו אפשר להבטיח שיהיו בידיה כל התשתיות הנדרשות להכנת האוכל בתנאים אלה (מוצרי החשמל ותשתיות החשמל, למשל). מומלץ להיפגש עם אנשי החברה ולראות מהם הפתרונות שהם יכולים לספק עבור האירוע הספציפי. עקב העובדה שהביקוש לחברות אלה גדול, מומלץ להתחיל את החיפושים מוקדם ככל האפשר.

מבין

קייטרינג גריל המנגליסטים - 1
אירוע המנגליסטים-1
מנג4
מנג6
על האש לאירוע
לוגו-קייטרינג בשרי - 1
המנגליסטים-3
Screen Shot 2017-11-13 at 14.36.49
המנגליסטים - על האש לאירועים
המנג11
66
קייטרינג גריל על האש אודות
mgn
מנג5
המנג10

לקוחות