קייטרינג חתונה בטבע - זה המנגליסטים!

חתונות בטבע הפכו להיות טרנד משמעותי במיוחד בשנים האחרונות בישראל, כמו גם בעולם כולו. הן מאפשרות ליצור חתונה בנוסח הסרטים ההוליוודיים שכולנו גדלנו עליהם, עם סביבה ירוקה ופסטורלית, עם נופים מרהיבים ובאווירה פתוחה. חשוב להדגיש כי עריכת אירועים בכלל וחתונות בפרט תחת כיפת השמיים מצריכה ארגון מוקפד יותר מאירועים במקומות "סטנדרטיים" יותר. הזמנת חברת קייטרינג שתיקח על עצמה את המושכות הקולינריות של האירוע היא צעד מרכזי בדרך להצלחה.

האכלת אורחים באירועי טבע זוהי משימה לאנשי מקצוע בלבד. אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לחתונות בטבע ומגיעים לאירוע עם הציוד הנלווה המקצועי ביותר לאירועי שטח. לקבלת מידע על אפשרויות האירוח שאנו מציעים צרו עמנו קשר ישיר ונשמח לשלוח לכם את התפריטים שאנו מציעים לחתונות בחייק הטבע. 

מתכנן אירוע חתונה? יש לנו 4 תפריטים ב- 4 רמות מחיר להציע לך…

 

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לחתונות בטבע. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

קייטרינג לחתונה בטבע? מגוון רחב של אפשרויות..

קייטרינג לחתונה בטבע אינו שונה במהות שלו מקייטרינג לכל סוג אחר של אירוע. אפשר לבחור במגוון רחב של תפריטים, שעשויים להתחלק כשלעצמם לסוגים שונים: ניתן למצוא חברות קייטרינג בשרי אך גם קייטרינג חלבי או טבעוני. דוגמא נוספת היא היצמדות מראש למטבח ספציפי, דוגמת קייטרינג על טהרת המטבח האסייתי, האמריקאי או האיטלקי.

אי אפשר לספק תשובה חד משמעית לגבי סוג הקייטרינג המומלץ בחתונות בטבע: יש שיטענו כי חתונות אלה "מזמינות" תפריט קליל יותר, מכיוון שהאירוע עצמו עשוי להיות מחייב פחות, אך מובן שכל האפשרויות פתוחות כאן. כדי לבצע את הבחירה המושכלת צריך להתחשב בשורה ארוכה של פרמטרים, כמו מספר האורחים, המאפיינים שלהם (למשל מבחינת רמות כשרות), מיקום האירוע, התקציב וכמובן – גם הרצונות של הזוג המאושר. האירוע הזה נועד הרי קודם כל בשבילם, עם כל הכבוד לאורחים.

איך בוחרים חברת קייטרינג?

החברות שמספקות את שירותי הקייטרינג, בכל אחד מהמקרים, אחראיות לכל ההיבטים הללו, בין אם מדובר בהרכבת התפריט, בהכנת המזון בזמן האירוע ולרוב גם בהגשתו לאורחים, כאשר הלקוחות יכולים לבחור בין הגשה לשולחנות לבין מזנון בופה. בהמשך לכך, החברות מספקות פתרונות לכל השלבים של הערב – החל מקבלת הפנים, דרך המנות הראשונות והמנה העיקרית ועד לקינוחים ולפינוקים המיועדים לרחבת הריקודים.

חשוב להדגיש כי עצם עריכת החתונה בטבע משנה במקצת את חוקי המשחק. בניגוד למתחמים סגורים לעריכת אירועים, כאן אי אפשר לקחת דבר כמובן מאליו, מאחר שהטבע מעצם המהות שלו אינו מיועד לעריכת אירועים. חשוב שהחברה שמעניקה את שירותי הקייטרינג תחזיק בניסיון רב לא רק בעריכת חתונות, אלא גם בעריכת חתונות המתקיימות תחת כיפת השמיים. בדרך זו אפשר להבטיח שיהיו בידיה כל התשתיות הנדרשות להכנת האוכל בתנאים אלה (מוצרי החשמל ותשתיות החשמל, למשל). מומלץ להיפגש עם אנשי החברה ולראות מהם הפתרונות שהם יכולים לספק עבור האירוע הספציפי. עקב העובדה שהביקוש לחברות אלה גדול, מומלץ להתחיל את החיפושים מוקדם ככל האפשר.

לקוחות ממליצים 

קרא עוד

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
.