מנגליסט לאירוע מחיר

הכנת מנגל תוך כדי אירוע היא דבר תובעני. יש לרכוש את הבשר, לאחסן אותו במקרר ולא תמיד יש מקום לכך, תוך כדי האירוע להתחיל להכין את הגריל ולהתחיל ‘לנפנף’. רבים מוצאים את עצמם בסופו של דבר עסוקים ליד המנגל במקום להיות עם האורחים שלהם. משום כך גילה הקהל הישראלי את האפשרות האטרקטיבית של הזמנת מנגליסט הביתה. לפעמים הם מתלבטים על מנגליסט לאירוע מחיר, אולם אנו יכולים להבטיח לכם שהזמנת גרילמן עד הבית הוא דבר שבהחלט יכול להיות מתואם לתקציב שלכם.

אנו במנגליסטים מציעים תפריטי ארוחת גריל החל מ 80 ש”ח לסועד ועד 175 ש”ח . מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

שלחו אלינו פרטי אירוע וקבלו תפריטים והצעות מחיר

מהו מחירו של מנגליסט לאירוע?

מנגליסט לאירוע מחיר
פרטים על מנגליסט לאירוע מחיר

יש כמה היבטים שמשפיעים על מנגליסט לאירוע מחיר:

  • סוג הבשר – כמובן שבשר בשר הוא היקר ביותר. לכן אם אתם מעוניינים בסטייקים לאירוע, הדבר ייקר את ההזמנה. אולם אם אתם מעוניינים במחיר זול יותר, נוכל לתאם לכם עמדות גריל מדהימות של שיפודים, נקניקיות ועוף בטעמים מופלאים.
  • מספר העמדות – אם אתם מזמינים את כל הבשר באמצעות חברת הקייטרינג, הדבר מייקר את ההזמנה. אולם באפשרותכם להזמין רק עמדת בשר אחת שמכינה שווארמה למשל, ואתם תדאגו לעמדות נוספות של גריל או תכינו בשר אחר כגון קציצות או צלי.
  • תוספות – כמובן שאם אתם מזמינים את המנגליסט ביחד עם כל התוספות, הדבר מייקר את העלות. אולם אם אתם דואגים לתוספות, סלטים ולמנות האחרונות, הדבר ישפיע על מנגליסט לאירוע מחיר. במידה ומדובר על אירוע משפחתי, תוכלו כמובן לחלק את המנות בין חברי המשפחה לנוחותכם.

הזמנת מנגליסט לאירוע

הזמנה של מנגליסט לאירוע היא קלה מאוד. עליכם למלא באתר את מספר האורחים ואת התקציב שיש לכם, ואנו נתאם לכם את הקייטרינג המתאים לכם. נוכל לתאם לכם את הגרילמן לאירועים משפחתיים בבית, כגון ברית, בר מצווה, ימי נישואין וימי הולדת. אנו אף מגיעים לאירועים של חברים, למשל כצפייה משותפת במשחק כדורגל. המארגן מפתיע את חבריו עם עמדת מנגל מקצועית וכולם נהנים מבשר איכותי בלי צורך לטרוח סביב עמדת המנגל ולהכין את הבשר.

לידיעה הזמנה של עמדות גרילמן לאירועים היא להיט של ממש, במיוחד עמדות אסאדו שהן חגיגה דרום אמריקאית מדהימה. נוכל לסייע לכם להרכיב את הקייטרינג הבשרי בדיוק לפי התקציב שלכם, לפי מספר העמדות, סוג הבשר ונתונים נוספים. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על מנגליסט לאירוע מחיר.

מנגליסט לאירוע מחיר
4.9 (97.14%) 21 votes

מחירים מידע נוסף

אז מה זה באמת עולה? – מיד על מחירי קייטרינג בשרי

         
         
         
         
         
         
         
         

לקוחות

מנגליסט לאירוע מחיר
4.9 (97.14%) 21 votes

תפריט גריל

תפריט גריל

צפה בתפריט

תפריט גריל פרימיום

תפריט גריל פרימיום

צפה בתפריט

תפריט בופה שווארמה

תפריט בופה שווארמה

צפה בתפריט

תמונות

מבין

קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
על האש קייטרינג
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (15)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (14)
המנגליסטים - על האש לאירועים
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
קייטרינג המנגליסטים- ממליצים 1
קייטרינג על האש ובשרי כשר (6)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (17)

נשמח אם

גלילה לראש העמוד