מחירי קייטרינג על האש שעוד לא הכרתם..

מחירי קייטרינג על האש נקבעים בהתאם למאפייני האירוע שירותי קייטרינג משובחים עומדים בבסיס ההצלחה של כל אירוע ואירוע. הבחירה המקובלת ביותר כיום היא בשירותי קייטרינג בשרי, המגלמים בתוכם מספר יתרונות עיקריים: הקייטרינג הבשרי נחשב ליוקרתי, למגוון, לעשיר ומעל הכול – לטעים, והוא פונה למכנה המשותף הרחב ביותר של האורחים. ניתן למצוא וריאציות שונות של מאכלים בשריים, שיכולים להשתלב בכל שלבי האירוע ולהיות מוגשים עם שלל תוספות. כל אלה מביאים ליצירת תחום מגוון ורחב מאד, ובו מגוון מחירי קייטרינג על האש המשתנים מספק לספק.

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג בשרי במחירים שעוד לא הכרתם, החל מ 80 ש”ח לסועד. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

נגן וידאו

המנגליסטים – קייטרינג בשרי לאירועים קטנים וגדולים, בכל אזור בארץ ובכל רמת כשרות. תפריטים הכל כלול, במחירים מנצחים.

מה קובע את מחיר הקייטרינג

 אי אפשר להתייחס למחיר הקייטרינג על האש כאל מקשה אחת. השירותים השונים שמציעות החברות הפועלות בשדה קולינרי זה נבדלים ביניהם בשאלת המחיר, הן פר מנה (בהגשה של מנות ראשונות או עיקריות) והן ברמה הכללית יותר. סוג הבשר הוא הפרמטר הראשון שנכנס לתוך המשוואה ומשפיע עליה בצורה ניכרת. ברור שיש בנמצא סוגים של בשר שנחשבים ליקרים יותר מאשר אחרים, כאשר הדוגמא המובהקת לכך היא בשר אנטריקוט. אין זה אומר שלא ניתן למצוא סטייק אנטריקוט במחיר נוח, כמובן, אלא שייתכן שבנקודת הפתיחה, המחיר של מנות מהסוג הזה יהיה לרוב גבוה יותר.

חברות המציעות שירותי קייטרינג על האש מאפשרות בחירה בין מספר חבילות שירותים, או – אם תרצו: מספר עמדות בסיסיות. אם לוקחים בתור דוגמא מייצגת את קבלת הפנים, הרי שנהוג לבחור במספר דוכנים או בעמדות נפרדות. ככל שבוחרים ביותר אפשרויות, כך מגדילים את הסיכוי שכל אורח או אורחת ימצאו את המנות שמדברות אליהם ביותר. ככלל, ברור שריבוי עמדות מייקר את מחיר ההוצאה הכלכלית, אם כי הוא דווקא עשוי להביא לכך שהעלות היחסית של כל עמדה תקטן, לעיתים בצורה משמעותית.

כיוון שהכנת מנות בשריות מצריכה תפעול של העמדות במהלך האירוע עצמו – הדוגמא המובהקת לכך היא גרילמנים – ברור שגם מספר אנשי הצוות שמוקדשים למשימה יקבעו את המחיר של השירות. את הבחירה הסופית יש לעשות כאשר יודעים, פחות או יותר, מהו מספר האורחים המיועד לאירוע, ובהתאם לכך – מה מספר העמדות והמנות בהן מעוניינים. דרגת הכשרות של המזון מהווה גם היא גורם בו יש להתחשב, וגם הוא משפיע על המחיר. יש דרגות כשרות שנראות “מובנות מאליהן”, אך כאלה שמצריכות הליך הכשרה מיוחד של הבשר. לכן, שירותי קייטרינג מהסוג הזה יהיו יקרים יותר. לצד אלה, מובן שאפשר להצביע על משתנים רבים נוספים שיכולים להיכנס למשוואת המחיר של שירותי קייטרינג על האש.

 

צעד מרכזי - הגדרת תקציב

פערי המחירים המשמעותיים בין שירותי קייטרינג מביאים לקושי מסוים לדעת לאילו מחירים ניתן לצפות. הפעולה החשובה הראשונה שיש לעשות היא פשוט להגדיר מראש מה סכום הכסף שאתם יכולים להקדיש להיבט זה של האירוע, שכאמור – נחשב לאחד המרכזיים בדרך להצלחתו. ההמלצה המועילה ביותר היא לא להתפשר בבחירת החברות ושירותי הקייטרינג, גם אם ברור שמומלץ לבצע השוואת מחירים כללית, או לכל הפחות להבין לקראת איזה סדר גודל של הוצאה אתם הולכים.

מבולבלים? לא יודעים היכן להתחיל? אנחנו, צוות המנגליסטים, נשמח לסייע לכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם האפשרי ולקבל את כל המידע שצריך לדעת על קייטרינג בשרי לאירועים, כולל המלצה על חברות קייטרינג וגרילמנים הנמצאים באינדקס שלנו.


מחירי קייטרינג על האש
4.8 (96.36%) 33 votes

מחירים מידע נוסף

אז מה זה באמת עולה? – מיד על מחירי קייטרינג בשרי

         
         
         
         
         
         
         
         

לקוחות

מחירי קייטרינג על האש
4.8 (96.36%) 33 votes

תפריט גריל

תפריט גריל

צפה בתפריט

תפריט גריל פרימיום

תפריט גריל פרימיום

צפה בתפריט

תפריט בופה שווארמה

תפריט בופה שווארמה

צפה בתפריט

תמונות מאירועים

מבין לקוחותינו

קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
על האש קייטרינג
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (15)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (14)
המנגליסטים - על האש לאירועים
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (1)
קייטרינג המנגליסטים- ממליצים 1
קייטרינג על האש ובשרי כשר (6)
קייטרינג בשרי ועל האש כשר (17)

נשמח אם תשתף