תוכן עניינים

שולחן שוק שניצלים והמבורגר 

שניצלים איזה מאכל זה שניצלים אין כמעט אחד בארץ שלא אוהב שניצלים אפשר למעשה לקרוא לזה המטבח הישראלי האותנטי. כולם אוהבים שניצל, החל מילדים ועד מבוגרים שולחן שוק שניצלים הוא בהחלט סיבה למסיבה והוא גורם לחיוך אצל כל ילד אצל כל או מבוגר הנמצאים באירוע. ומה עם שולחן שוק המבורגר לאירועים שניהם נחשבים למנה מאוד מועדפת באירועים של שולחנות שוק, שם אין ספק שהמבורגר והשניצל הם הכוכבים של שולחנות שוק לאירועים

שולחן שוק שניצלים

שולחן שוק שניצלים ושולחן שוק המבורגר, השילוב האהוב!

שולחן שוק לאירועים, זה הטרנד החדש ולמעשה תפריט האירוח היחיד המבטיח אוכל מגוון. ישנו שילבו מנצח בכל אירוע, שולחן שוק שניצלים המוגש ביחד עם שולחן שוק המבורגר.כולם יודעים שכל הישראלים אוהבים שניצל ואנחנו גם יודעים שההמבורגר עשה  עלייה לישראל כבר מזמן והיום הוא תופס מקום אהוב מאוד בקרב חובבי הבשר ולכן השילוב של שולחן שוק שניצלים ושולחן שוק המבורגר לאירועים הוא שילוב מצויין וטעים.

שולחן שוק שניצלים – התפריט והמחיר

כאשר רוצים לבחון הזמנת שולחן שוק שניצלים לאירוע צריך לוודא שלושה דברים עיקריים ראשית את צורת ההגשה של הדוכן עצמו כיצד למנות הולכות להיות מוגשות האם על שולחן או עם עגלה למשל אחר כך חשוב לוודא כיצד אמנות מוגשות לאורך על השולחן עצמו למשל האם יש כלי חימום על השולחן ששומרים על החום של השניצלים או האם השניצלים יוצאים בתוך חלה או האם באיזה שהוא אלמנט שהצלחת והדבר האחרון שחשוב הוא לבדוק את ההתאמה שבין כמות הבשר לבין כמות האורחים באירוע וכמובן את המחיר שמבקשים בעבור השירות שולחן שניצלים יחיד בדרך כלל שניצלים טריים שעכשיו הוציאו אותם מהשמן, צ׳יפס חם שעשו אותו ממש על המקוםת

בדרך כלל חלה מוצעת עם השניצל וזה יוצר מנת סנדוויץ טעימה שכולנו מכירים ופשוט לא ניתן לעצור את התענוג.

שולחן שוק שניצלים היא בהחלט מנה שתהיה אהובה על כל האורחים באירוע החל מהילדים ועד למבוגרים. ניצן גם לשלב את השולחן עם שולחן שוק המבורגר, המשתלבים כמנה נפלאה וארוחה בשרית מלאה.

מחיר שולחן שוק שניצלים

מחירו של השולחן נקבע ע"י כמה קריטריונים עיקריים, אך בגדול המחיר הממוצע הוא כ 3000 ₪ לשולחן שניצלים לעד 30 סועדים. 

  • כמות הסעודים באירוע
  • המנות הנמלוות לשניצלים
  • האיכות של המנה וצורת ההגשה
  • יום, מועד והמרחק של האירוע

שולחן שוק המבורגר – התפריט והמחירים

תפריט של שולחן שוק המבורגר, יהיה בד"כ כזה המציע את מה שכולם אוהבים, אין צורך להתחכם עם תוספות מיוחדות ויקרות, אלא פשוט להנות מדוכן המציע מיני-המבורגרים, שלל ירקות ורטבים

מחיר שולחן שוק המבורגר

המחיר הממוצע לשולחן המבורגרים, הוא כ 3500 ₪ לשולחן המספיק לעד כ 30 סועדים. 

כמובן שגם פה מחירו של שולחן נקבע בהתאם לקריטריונים שמנינו מקודם אבל שימו לב שבשולחן שוק של המבורגרים אפשר לבקש ההמבורגר יהיה 100% בשר בקר טרי כזה ש לא מערב כל מיני חלקי בשר אחרים ובעצם ממש לקבל מנה איכותית שהטעם שלה הוא מאוד יוקרתי למשל המבורגר 100% בשר אנטריקוט זה אחד העם בורגרים הכי אהובים על ידי חובבי הז'אנר.

שולחנות שוק המבורגרים ושניצלים- מזמינים בהנחה

כאשר משלבים שני שולחנות שוק באירוע אפשר לבקש הנחה אשר לגיטימי לשאול לגביה בגלל שהיא נובעת מכך שאת התוספת העיקרית, שהיא צ׳יפס היא מנה המתאימה בדיוק לשני סוגי השולחנות. יתר על כן ניתן גם להוסיף לשולחן חבילה המציעה גם שתייה קרה וליהנות משני שולחנות של בשר איכותי שכולם אוהבים וגם עמדת שתייה.

ועוד טיפ קטן, אם מצמידים את שני שולחנות השוק אז אפשר להשתמש באותו איש צוות שיגיש גם את השניצלים וגם את ההמבורגרים (הכל תלוי כמובן בכמות האורחים שיש באירוע וברמת המרכיבים על כל שולחן).

רוצים לדעת כמה עולה שולחן שוק לאירוע? מעוניינים להזמין שולחן שוק המבורגר או שולחן שוק שניצל זה הזמן שלכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ולקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר בהתאם לסוג האירוע שלכם ולתפריט אשר אתם אוהבים.

צרו איתנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם

שולחן שוק המבורגר - המנגליסטים