קייטרינג בשרים על האש המנגליסטים

קייטרינג על האש ושרותי גריל

קייטרינג על האש: האם זה מתאים לאירוע שלכם? קייטרינג בשרי לא חייב להיות משעמם ובנאלי. הלב של כל אירוע הוא האוכל. האורחים סועדים ומדברים, הקשרים נבנים, וכמובן, "אין שמחה אלא בבשר ויין". חשוב מאד לשים לב לנושא האוכל, ואפילו להפוך אותו לנושא המרכזי. קייטרינג בשרי כשר בצפון, לא אמור להגביל אתכם, אלא לעזור לכם לקחת את האירוע לרמה גבוהה יותר, להפוך את האירוע למיוחד יותר. קייטרינג בשרי משרה אווירה של יוקרה, כבוד, בגרות, ורשמיות. אווירה של שמחה ואיכות.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

אנו במנגליסטים מומחים באסאדו לאירועים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

כיצד מזמינים מנגליסט לאירוע

אבל מה קורה, אם אתם מעוניינים בכבוד וביוקרה, אך לא בכובד ורשמיות שמאפיינים את הקייטרינג הבשרי? אוכל בשרי הוא מרכיב חשוב של כל אירוע, הוא משביע ומשמח את האורחים ואת בעלי האירוע, ובאמת לא כדאי לוותר עליו. אך אפ שר בהחלט להפוך את האווירה לקלילה יותר, לאכול בחוץ, על הדשא, במקום באולם עם מנורות תקרה ומזגן. האווירה תהיה קלילה יותר, האורחים נינוחים יותר, ועדיין כולם ייצאו עם הרגשה שהיה אירוע נפלא, יוקרתי, ומרשים, שלא יישכח במהרה.

מנגליסט ושרות קייטרינג בשרי כשר

אם תהיתם איזה קייטרינג בשרי כשר בצפון כדאי להזמין, אז כדאי לכם לעצור רגע, ולהסיט את הראש לכיוון אחר – הכיוון של מנגליסטים. אין אדם שלא אוהב מנגל, והמנגל מתאים לכל אירוע, ממסיבות ליד הבריכה או הים, ועד לחתונות ואירועים עסקיים. האווירה תהיה אחרת, שונה, קלילה, חברתית יותר. אך היא תהיה בהתאם לאירוע, ואף אחד לא ירגיש שיש פה משהו מוזר או לא מתאים.

מנגליסטים מקצועיים יבואו לאירוע שלכם, מצויידים עם כל מה שצריך כדי להפוך את האירוע שלכם לאירוע מושלם. הם יבשלו את הבשר על האש מיד לפני האירוע ובמהלכו, יכינו סלטים ותוספות ויחתכו סלטים חיים, ירקות, ופירות עבור כל מי שירצה בכך. כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין מנגליסטים שעושים קייטרינג בשרי כשר בצפון, ולהנות מהאוכל המיוחד, ומהאווירה הקלילה, וכן מהחגיגה השמחה, העליזה, והיוקרתית.

השאירו פנייה ונמצא עבורכם את המנגליסט הטוב והמקצועי ביותר לפי הצרכים שלכם.

 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות