חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קייטרינג לאירועים קטנים בדרום

תוכן עניינים

קייטרינג לאירועים קטנים במחיר משתלם

קייטרינג לאירועים קטנים בדרום זה המנגליסטים. לחברה מספר צוותים הפזורים בכל איזור ובין היתר צוות מאיזור באר שבע והדרום. אנו מציעים מגוון תפריטי גריל לאירועים מכל הסוגים. לקבלת התפריטים, צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם. 

קייטרינג לאירועים קטנים בדרום ובאזור באר שבע

בגדול, להרים אירוע קטן זה לא פשוט. באירועים קטנים ואינטימיים אנחנו לרוב מכירים אישית ומחוברים אל האורחים. בין אם זה אירוע עסקי, משפחתי או מפגש חברים, יותר חשוב לנו שכולם ייהנו ויזכרו לטובה את האירוע. 

ואחד המרכיבים החשובים בתכנון כל אירוע הוא כמובן- הקייטרינג. הדרך לאירוע מוצלח וכיפי עוברת דרך קיבתם של האורחים. אז אם אתם מגשימים את חזונו של דוד בן גוריון ומתגוררים באיזור הדרום- למנגליסטים יש פיתרון עבורכם. שירות קייטרינג בשרי מקצועי ומפנק באיזור הדרום ובאר שבע עם צוות מתורגל ומנוסה.

חשוב להיערך לפני בהתאם לצרכי האירוע- אם הוא בחוץ או בפנים, כמות האורחים ואופיו הייחודי של האירוע. לכן מומלץ לבחור חברת קייטרינג אשר מתורגלת ומנוסה בכלל ובאיזור הדרום בפרט- שתוכל להתמודד עם הצרכים המיוחדים והדברים הלא צפויים שמתרחשים במהלך האירוע, מכירה את השטח ובעלת המלצות.   

קייטרינג לאירוע גדול או קטן באזור הדרום זה המנגליסטים

המנגליסטים היא חברת קייטרינג בשרי מהגדולות בארץ, וגם אם אתם לא גרים במרכז הארץ, היא יכולה להיות הכתובת עבורכם עבור האירוע. לחברה צוות מיוחד אשר ממוקם באיזור הדרום, מכיר את השטח ויודע איך להאכיל אתכם באהבה. המנגליסטים מציע תפריט מגוון וקלאסי אשר כולל את כל שלבי ההסעדה של האירוע-

מהמנות הבשריות, סטייקים, אסאדו, קבבים, צ'וריסוס ועוד.  

דרך התוספות והסלטים- מאורז ופרוסות תפוחי אדמה מתובלות עד סלט ירוק קצוץ טרי, סלט כרוב מפנק, טחינה ועוד כל טוב.

עד הקינוחים- בהתאם לצרכי הכשרות שלכם, מקינוחי פרווה, פירות, בקלוואות..

לסיכום,  כשאתם מתכננים את האירוע הבא שלכם, מתאמים תאריכים עם הגיס של הבן דוד, מנסים לוודא שהחבר הטוב מהלימודים כבר השלים עם האקסית, ולא יודעים איך להאכיל את כולם.. המנגליסטים יכולים להוריד את האבן הזו מליבכם ולדאוג לכל צרכי הקייטרינג וההסעדה של האורחים שלכם, בשביל שאתם תוכלו להתרכז בלהינות, לחגוג ולאכול. 

דילוג לתוכן