קייטרינג לאירועים בשטח - המנגליסטים

קייטרינג בשטח זהו למעשה קייטרינג שנעשה באולם אירועים, או כל מקום אחר שהוא מחוץ לבית שלך. זה לא משנה אם האירוע שלך בים, יבשה או אפילו באוויר, אתה חייב קייטרינג לאירועים איכותי ,טרי וטעים שהאורחים שלך לא ישכחו שנים רבות. עם קייטרינג בשטח של המנגליסטים, תוכל ליהנות מקייטרינג איכותי וטעים שמסופק בצורה הטובה ביותר לאורחים שלך. כי  שהאורחים שלך מרגישים טוב אז נוח להם גם בשטח. לכן אל תוותרי על שירותי קייטרינג בשטח של המנגליסטים. קייטרינג איכותי וטעים שקולע בול לטעם שלך. כי זה לא משנה איפה אתה מחליט לעשות את האירוע שלך, משנה איזה קייטרינג אתה מגיש לאורחים שלך.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

 אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג על האש בשטח. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

לשם מה צריך קייטרינג בשטח

קייטרינג בשטח נועד לכל אותם האנשים שרוצים לצאת מקופסא ולשנות אווירה. לכל אותם אנשים אלה מוצא שירות יוצא דופן של קייטרינג בשטח שעונה על הדרישות והצרכים שלהם. כי בסופו של דבר אתה מרגיש בשטח כמו בבית אם אתה מקבל את השירות והקייטרינג הטוב ביותר. לכן חשוב לבחור בחברה שתיתן לך את השירות , והקטיירינג הטוב ביותר. כי בסופו של דבר מה שחשוב באירוע זה להגיע לקיבה של האורחים  ולהרגיע אותה. כי אורחים רגועים הם אורחים מרוצים, שידברו טובות על האירוע שלך. לכן צריך להשקיע בהם ולדאוג שיקבלו את האוכל הטוב ביותר גם שמדובר על תנאים קשים בשטח. כי בדר"כ בשטח התנאים הם יותר קשים מאשר במקומות שאנו רגילים אליהם, במיוחד שמדובר על חוף ים או באוויר. לכן חשוב לבדוק מראש את התנאים לגבי המקום עצמו שאתה רוצה לחגוג בו.

החשיבות בבחירת קייטרינג

על מנת שיהיה לך אירוע באיכות גבוהה חייבים שיהיה קייטרינג בשטח ברמה גבוהה. עם קייטרינג איכותי וטעים תגיע ללב האורחים שלך. לכן חשוב שתדע שכל חומרי הגלם נבחרים בקפידה החל מהירקות ועד לנתחי הבשר, הם נעשים בצורה הטובה ביותר, לא עוברים טלטולים למיניהם, כך שהם נעשים באהבה גדולה. כמו כן מעבר לקייטרינג, מגיעים לך לשטח: שולחנות וכיסאות, פינות זולה למינהם, פופים, אוהלים, מאווררים או פטריות תלוי בעונה שנעשה האירוע, מפות, כלי הגשה, סכו"ם ועוד. כך שהאירוע שלך חשוב מאוד ולכן חשוב לתכנן אותו מהתחלה, גם מבחינת קייטרינג שיתאים  למקום שאתה רוצה לעשות בו, וגם מבחינת שאר הדברים שחשובים לאירוע כמו כסאות ושולחנות. לכן חשוב כל כך לדעת מי מספק לך את הקייטרינג, איך הקייטרינג של החברה שמספקת, האם האוכל שלה ברמה גבוהה. כל אלה אתה חייב לבדוק עוד בטרם הזמנת קייטרינג מחברה מסוימת, וזאת על מנת שלא יהיו הפתעות ביום האירוע לאורחים שלך. כי אורחים לא מרוצים זה אורחים שמתלוננים ויזכרו תמיד כמה האוכל לא היה טעים. לכן חשוב להקפיד על הפרטים הקטנים ביותר.

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
.