קייטרינג בשרים על האש המנגליסטים

קייטרינג לאירועים קטנים בתל אביב - המנגליסטים

המנגליסטים מספקים שרותי קייטרינג לאירועים קטנים בתל אביב. פנו אלינו וקבלו מגוון תפריטים במגוון כשרויות לבחירתכם. אנו מבצעים מידי שנה מאות ארועי קייטרינג באזור תל אביב והמרכז. נשמח לעמוד לרשותכם כגוף מקצועי, כי מפתיע ככל שזה יישמע, ארגון אירועים קטנים הוא לרוב קשה הרבה יותר מארגון אירועים גדולים. באירוע קטן בולטים כל הפרטים הקטנים, והכל צריך להיות מדויק – המקום, המוזיקה, תמהיל המוזמנים וכמובן – האוכל. אנשים רבים בוחרים לערוך אירועים קטנים בבית, אך מחפשים קייטרינג שיבטיח שהפרט החשוב הזה של האירוע יטופל ברמה הגבוהה ביותר.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג לאירועים קטנים בתל אביב. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

אירוע משפחתי או אירוע לחברים - אנו מומחים בקייטרינג באזור תל אביב ומרכז הארץ

אין דרך לחמוק מזה – מפגשים משפחתיים וחברתיים סובבים סביב אוכל. וכל אירוע שבו תהיו, גדול כקטן, ייזכר לטובה או לרעה על פי האוכל שהוגש בו. רוב האנשים המגיעים כאורחים לאירוע מצפים לקבל בו ארוחה לא פחות ממצוינת, וזה נכון לגבי אירועים קטנים וגדולים כאחד. כשמדובר באירוע קטן, שבו הכל יותר אינטימי וחשוף, ואין אטרקציות או המולה שמסיחים את הדעת או מהווים תחליף, איכות הארוחה בולטת ומשמעותית אף יותר.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים קטנים בתל אביב

נכון שבדרך כלל קל יותר למצוא חברות קייטרינג לאירועים גדולים, אבל אם אתם מחפשים קייטרינג לאירועים קטנים בתל אביב יש לכם מזל גדול, כיוון שבתל אביב ובמרכז ההיצע תמיד גדול יותר. בבחירה של קייטרינג לאירועים קטנים ישנן מספר נקודות חשובות שכדאי לכם לתת עליהן את הדעת:

  • כדאי לבחור חברה שהתנסתה בעבר בקייטרינג בשרי לאירועים קטנים, כיוון שזה שונה לחלוטין מקייטרינג לאירוע גדול. אל תהיו שפני הניסיון הראשונים של החברה, טובה וותיקה ככל שתהיה, בחרו במי שכבר התנסה באירועים דומים לשלכם.
  • בחרו חברה ששמה דגש על חומרי גלם איכותיים. חומרי הגלם הם הבסיס שיקבע את טיבה של הארוחה, ואיכותם תהיה מורגשת עוד יותר אילו באירוע קטן ואינטימי.
  • גם אם אתם עורכים את האירוע בבית, אל תוותרו על צוות מלא שידאג להגשה, לנקיונות, לפינוי. כאן לא המקום לחסוך, אחרת תמצאו את עצמכם עובדים באירוע שלכם במקום ליהנות עם אורחיכם. הבטיחו לעצמכם מצב שבו אחרי האירוע הבית חוזר להיות כפי שהיה, בלי שאתם תצטרכו לעבוד יום שלם לשם כך.

קייטרינג לאירוע קטן - צוות תל אביב

  • בחנו את חברת הקייטרינג החל משיחת הטלפון הראשונה, דרך הפגישה עם הנציג ולאורך כל הדרך. לאירוע אינטימי, חמים ומשפחתי אתם רוצים קייטרינג של חברה משפחתית וחמה, והדבר ניכר בכל היבטי התקשורת מולה. כשהיחס שתקבלו מתחילת הדרך יהיה נעים ומחבק, תוכלו להיות בטוחים שאותה גישה עוברת הלאה גם אל הצוות שיארח את אורחיכם ביום האירוע, ויעניק להם בדיוק את אותה תחושה חמימה ונעימה, החשובה כל כך באירועים קטנים.
  • פרט אחרון וחשוב – באירועים קטנים הנדיבות בהגשת האוכל חשובה שבעתיים. מצב שבו ישנה מנה שנגמרה יהיה צורם הרבה יותר באירוע קטן מאשר באירוע גדול שבו גם הכמויות מראש הרבה יותר גדולות. כדאי להיות מלכתחילה נדיבים קצת יותר עם הכמות ולוודא שגם החברה שבחרתם מאמינה באירוח ביד רחבה ובנדיבות, מכל הלב.

קרא עוד

[kkstarratings]

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות