קייטרינג כשר לאירועים - המנגליסטים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג על האש כשר. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

ישראל של 2018 כבר לא מסורתית במיוחד. יותר ויותר אנשים צעירים בוחרים להתרחק מהשורשים היהודיים בימי חול. יחד עם זאת, עדיין יש חשיבות לא קטנה ליצירת אירועים כשרים למהדרין, בעיקר כאשר מדובר בציוני דרך הקשורים למסורת, כגון חתונה כדת משה וישראל, ברית או בריתה, בר מצווה ועוד. כך, על מנת לכבד את המעמד, חשוב מאוד למצוא ספקי קייטרינג כשר שיאפשרו ליצור את האווירה הדרושה בלי להפר את מה שחשוב לכל אדם באשר הוא יהודי.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

 • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
 • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
 • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
 • בשרים על המנגל
 • תוספות חמות
 • מזנון סלטים
 • שתיה קלה
 • שתיה חמה
 • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג כשר. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

מה המאפיינים של קייטרינג כשר?

קייטרינג הוא לא מסעדה שבה ניתן לראות את תעודת הכשרות על הקיר. לכן, כאשר מתחילים את המשא ומתן עם חברת קייטרינג מועדפת, כדאי מאוד להבהיר את הדברים בשלב כמה שיותר מוקדם, על מנת למנוע מצב לא נעים שבו האוכל נעם לכם מאוד, אך ברגע האחרון מסתבר שההכשר של הקייטרינג בעייתי ומעמיד אתכם בדילמה קשה. קייטרינג כשר בשרי פועל בשיתוף פעולה עם המוסדות המתאימים לכך ועושה זאת באופן שמאפשר לספק להביא את האוכל האיכותי ביותר מבלי להתעכב יותר מהדרוש. קייטרינג כשר מאפשר לארגן אירוע מבלי לדאוג לדברים הקטנים, ותוך כדי אספקה של אוכל איכותי שמתאים גם לסבא וגם לילד הקטן ביותר, משום שמדובר במוצר איכותי ומותאם למסורת הישראלית והיהודית.

האם באמת חשוב כל כך שהאוכל יהיה כשר?

אין ספק שבמקרים מסוימים האפשרות לעשות קיצורי דרך היא הקלה והמתבקשת. אך יחד עם זאת, חשוב לזכור שהכשרות היא מוסד הקיים מזה אלפי שנים והמטרה העיקרית שלו הייתה דווקא הבריאות. כך, כאשר מזמינים קייטרינג כשר, אתם לא רק מקבלים חותמת ריקה מתוכן, אלא גם מבטיחים לעצמכם את איכות המוצר הגבוהה ביותר, הכוללת לא רק בשר מותאם, אלא גם הקפדה על הפרדה בין בשר וחלב ועוד. האוכל הכשר הוא לרוב גם טרי ואיכותי ביותר, משום שגורמים בעלי שם התחייבו על טיבו, ולמרות שנראה שלא מדובר במשהו מרשים במיוחד, בפועל יש לכך משמעות עמוקה ביותר.

איך בוחרים קייטרינג כשר?

כאמור, הכשרות היא חשוב מאוד אם רוצים לעשות אירוע מעולה בישראל. יחד עם זאת, זהו לא הגורם החשוב היחיד. כיצד בוחרים את הקייטרינג האיכותי ביותר מתוך האפשרויות הכשרות הרבות? הסוד טמון בדקויות. עד כמה הקייטרינג מביא את הגישה הייחודית שלו לעניין, כולל שיטות הכנה ייחודיות? האם יש השקעה ניכרת גם בצורת ההגשה? האם כוח האדם המספק את המנות לאורחים גם אדיב ונעים? כל אלה מהווים את הדברים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. המנגליסטים מהווים דוגמא לקייטרינג שלא מסתמך אך ורק על הכשרות שלו, אלא גם על איכות וגיוון המנות, ההגשה האסתטית והחיוך לכל אורך האירוע.

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
בין לקוחותינו המאושרים..

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

המנגליסטים בע"מ - רחוב היסמין 1 רמת אפעל

טלפון ישיר: 054-6786343

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שלח
שיתוף ב whatsapp
שלח
שיתוף ב email
שלח

המנגליסטים בע"מ - רחוב היסמין 1 רמת אפעל

טלפון ישיר: 054-6786343

מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות
 • ניתן לביטול עד- 72 שעות לפני המועד וללא עלות!
 • מינימום להזמנה 2500 ₪ + מע"מ
 • הקייטרינג שומר לעצמו את הזכות לעצור או לשנות את המבצע בכל עת