קייטרינג בצפון

קייטרינג בצפון

אם אתם מחפשים קייטרינג בצפון כשר הגעתם למקום הנכון. המנגליסטים הינת חברת קייטרינג ותיקה ומקצועית אשר מנוסה באספקת קייטרינג וחוויה קולינרית, בעל נסיון רב בצפון באירועים כשרים והרמת האירוע שלכם אל השלב הבא. תוכלו להינות עם הטבע והשמש הצפונית בזמן שמולכם נצלה בשר טרי ועסיסי.

קייטרינג בצפון - המנגליסטים על האש לאירועים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג בצפון כשר. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

קייטרינג בצפון כשר למהדרין

צפון הארץ הוא מקום מיוחד ורב גוני. לפעמים לתל אביבים מבינינו יש נטייה להישאר קרוב ולשכוח שיש קיום מחוץ לתל אביב, אך ברגע שאיכשהו ההזדמנות והכביש קורא לצאת, נזכרים בפינות הנסתרות והיפות שיש לארץ הזו להציע.  מהכינרת, דרך חיפה והגליל, המון טבע, נחלים ושלווה. אז כך שגם אם אתם רק תיירים או מקום משכננם הקבוע הוא בצפון, בבואכם לתכנן אירוע כלשהו, בין אם הוא בבית או בטבע המופלא שיש לצפון להציע , אחד המרכיבים החשובים הוא הקייטרינג. 

במיוחד אם אתם שומרי כשרות, וחשקה נפשכם בקייטרינג כשר.  כך חשוב לקחת בחשבון את כל המרכיבים הקשורים- הפרדת בשר וחלב, תעודת כשרות והפיקוח המתאימים, אספקת הבשר והציוד המתאים ועוד. כדאי לבדוק עם חברת הקייטרינג בעלת נסיון מתאים וחשוב לתכנן מראש ולהתאים את התפריט וההווי אל האירוע שלכם, על מנת שתוכלו להינות בראש שקט.  

קייטרינג בצפון הארץ

המנגליסטים מספקים כמה שירותי קייטרינג עבור האירוע שלכם

מנגליסט/גרילמן- עמדת גרילמן בודד אשר עומד וצולה על הגחלים עבורכם. ניתן לבחור מבין כמה עמדות- עמדת שווארמה- עם שווארמה מסתובבת על המקל כמו שכולנו מכירים, עמדת אסאדו- בשר מיוחד בצלייה איטית, עמדת על האש קלאסי- פרגיות, קבבים שיפודים והדברים שהישראלים אוהבים. מתאים עבור אירוע קטן עד בינוני.

כמה עמדות פזורות- אפשר ואף מומלץ לשלב בין כמה עמדות על האש שונות, כך כל אורח יוכל לבחור את המנה עבורו.

קייטרינג מלא-  סיפוק כל צרכי ההאכלה של האירוע שלכם, ממנות בשר הטריות, דרך הסלטים וכלה בשתייה חמה וקינוחים.

דילוג לתוכן