קייטרינג על האש בחיפה - המנגליסטים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג על האש בחיפה וסביבתה. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

נגן וידאו

המנגליסטים – קייטרינג בשרי לאירועים קטנים וגדולים, בכל אזור בארץ ובכל רמת כשרות. תפריטים הכל כלול, במחירים מנצחים.

התפריטים שלנו כוללים הכל:

בכל עיר ועיר יש את הגורמים הייחודיים לה המבדילים אותה מכל השאר. כך, כאשר מדובר בחיפה, ניתן למצוא כאן כמה וכמה אטרקציות ייחודיות. אך דבר אחד ניתן לומר בבטחה – בניגוד למקובל להאמין , יש כאן לא מעט פעילות. לכן, על מנת ליצור את התנאים האופטימליים לחגיגות שונות, יש לתת את הדעת למציאת שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. קייטרינג בחיפה עשוי להידרש להיות מגוון מאוד לאור הקהל המגוון לא פחות הגר בעיר. כל העדות בעיר זו רכילות למאכלים איכותיים ומפנקים ביותר, וזה צריך לבוא לידי ביטוי גם בקייטרינג.

קבל תפריט והצעת מחיר לאירוע

המנגליסטים - סניף צפון הארץ גאה להציג: מגוון תפריטי גריל במחירים משתלמים.  אנו עובדים בכל אזור הצפון. לקבלת תפריטים והצעות מחיר מלאו את טופס הפניה שלפניכם;

תפריט הבנוי נכון - ארוחת קייטרינג בחיפה?

עבור רבים, המרכיב החשוב ביותר של כל קייטרינג זה תמיד האלמנט הבשרי, וכמה שיותר ממנו – כן ייטב. עם זאת, אי אפשר ליהנות מבשר במידה המלאה ללא התוספות שבצד, ולכן נדרשת גם יכולת לספק סלטים איכותיים ומרשימים, גם מבוססי ירקות שונים, גם חומוס, טחינה, רטבים שונים ומנות צד כגון צ'יפס ומחית תפוחי אדמה, אורז, קוסקוס וכו' (במקרים שבהם באירוע נוכחים גם צמחונים וטבעונים – מנות צד איכותיות עשויות להחליף עבורם גם את המנה העיקרית, וחשוב מאוד להתחשב גם באפשרות זו). וכל זה לעולם לא יהיה שלם ואיכותי מספיק ללא השקעה גם בצורה ההגשה ופיזור כוח האדם ברחבי שטח האירוע בצורה נוחה ונגישה. אחת השאלות המרכזיות היא האם להגיש את האוכל לשולחנות הסועדים באמצעות צוות מלצרים מוכשר ומנוסה או להעדיף מזנונים עמוסים בכל טוב, כך שהאורחים יכולים לקחת לבד את האוכל. יש לציין כי באירועים קטנים ניתן להגיש את האוכל לצלחות האורחים כדי לספק עבורם שירות יוקרתי יותר וכדי להקל על מבוגרים המתקשים ללכת למזנון. את התפריט כדאי לבחור בהתאם לסוג האירוע, לדוגמה מאכלי עדות שונים לאירועים משפחתיים כמו שבת חתן, חתונה ובר או בת מצווה, בעוד שלאירוע יוקרתי לעסק כמו קייטרינג למשתתפים בכנס מקצועי או אירוע השקה, כדאי לבחור במנות גורמה מוקפדות במיוחד. בנוסף, עליכם לקבל החלטה מראש האם לבחור בקייטרינג כשר וכמובן גם קייטרינג אסאדו כשר, אם בין האורחים ישנם מוזמנים שומרי מסורת ודתיים - עליכם להתחשב בהם. מעבר לכך, לאירועים בבוקר או בכל שעה אחרת ניתן לבחור בתפריט חלבי על פני מנות בשריות הנחשבות לכבדות יותר, ובמידה ואתם צמחונים או טבעונים, הרי תוכלו למצוא בנקל חברות קייטרינג לאירועים קטנים המציעות תפריט עשיר ומגוון בהתאמה לאורח החיים שלכם.

[kkstarratings]

מאפייני קייטרינג המתאים לכל אירוע

האירועים השונים הדורשים קייטרינג בחיפה יכולים להיות גם פרטיים, גם עסקיים ולהתקיים גם באולמות האירועים הקונבנציונליים שבהם יש אינספור אפשרויות למקם את הדוכנים השונים של הקייטרינג על מנת ליצור את החוויה האיכותית ביותר. הדבר מתאפשר גם בזכות המאפיינים של האוכל עצמו, גם התוספות, וגם דרכי ההגשה, שעשויות להשתנות מאירוע לאירוע – אך על מנת להתאים את העניין באופן ספציפי לאירוע שלכם, יש לדון על כך עם מספקי הקייטרינג, זאת על מנת לוודא שהכול נעשה על בסיס הבנה הדדית ויכולת להבין את הצרכים של כל הצדדים. ספקי קייטרינג ברמה גבוהה מסוגל לספק כל זה, בין אם מדובר באירוע המהודר ביותר בתל אביב, או אירוע צנוע וקטן באולם כלשהו באזור חיפה. אחת השאלות המרכזיות היא האם להגיש את האוכל לשולחנות הסועדים באמצעות צוות מלצרים מוכשר ומנוסה או להעדיף מזנונים עמוסים בכל טוב, כאלה המתמחים בקייטירינג על האש בשטח, כך שהאורחים יכולים לקחת לבד את האוכל. יש לציין כי באירועים קטנים ניתן להגיש את האוכל לצלחות האורחים כדי לספק עבורם שירות יוקרתי יותר וכדי להקל על מבוגרים המתקשים ללכת למזנון. את התפריט כדאי לבחור בהתאם לסוג האירוע, לדוגמה מאכלי עדות שונים לאירועים משפחתיים כמו שבת חתן, חתונה ובר או בת מצווה, בעוד שלאירוע יוקרתי לעסק כמו קייטרינג למשתתפים בכנס מקצועי או אירוע השקה, כדאי לבחור במנות גורמה מוקפדות במיוחד.

אירועים מיוחדים מבחינת אוכל וקייטרינג

אירועים שונים דורשים יחס שונה. כך, באזור חיפה ניתן למצוא אפילו אירוע באוויר הפתוח, הודות לאפשרויות הרבות הטמונות ביערות הכרמל והסביבה. קייטרינג בשרי איכותי של המנגליסטים יהיה הפתרון המושלם גם למצבים אלה, משום שמדובר בצוות מיומן ומנוסה המסוגל לבצע את העבודה שלו בכל תנאי אפשרי. בעזרת הזמנת שירות קייטרינג מעולה שעושה את העבודה שלו באופן המקצועי והמיומן ביותר ניתן להבטיח שהאירוע תמיד יהיה מפנק ויוקרתי, בחיפה או בדרום, באולם אירועים או בשטח הפתוח.

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות