קייטרינג בשרי בחיפה - המנגליסטים

אם אתם לא טבעונים או צמחונים, אז ככל הנראה כל אירוע חגיגי ומרגש אתם חוגגים עם בשר. כבר במקורות היהודים מוזכר ש”אין שמחה אלא בבשר ויין”.  כדי שהשמחה תהיה שלימה רצוי שהבשר יהיה טוב ואיכותי. כדי לקבל בשר טוב ואיכותי, חשוב להקפיד על שני דברים עיקריים וחשובים, בלעדיהם הבשר יהיה חסר טעם במקרה הטוב ובלתי אכיל לחלוטין במקרה הרע. שני הדברים שיש להקפיד עליהם בכדי לקבל בשר טוב הם איכות הבשר ואופן הכנה מדויק המתאים להכנת סוג הבשר המסוים. באתר המנגליסטים תמצאו מגוון חברות קייטרינג בשרי בחיפה וסביבתה. מלאו את טופס הפנייה וצוות האתר ימצא בשבילכם את המנגליסט המתאים לכם ביותר

איכות הבשר

איכות הבשר נמדדת על פי גורמים רבים, אופן יישון הבשר, אופן השמירה שלו בקירור, דרכי הגידול וההאכלה שלו ועוד. על מנת לקנות בשר טוב ואיכותי יש לפתח קשרים טובים עם קצב איכותי שיודע לטפל בבשר, לחתוך אותו ולנקות אותו מחלקים מיותרים, שומן וכו’. חשוב מאוד גם שהקצב ידע לחתוך את נתחי הבשר באופן מדויק כל שכל נתח יחתך בנפרד ללא ערבוב של נתחים שונים. בשר טרי מידי או בשר שנשמר באופן לא מבוקר בצורה מדויקת הוא בשר שיהיה קשה לטיפול ולא משנה מהו אופן ההכנה הבשר לא יצא טעים ומוצלח.

אופני ההכנה

אופני ההכנה הם שונים מנתח לנתח ולכל סוג של בשר יש להתאים את סוג הבישול המתאים לו ביותר.  באופן עקרוני הבשרים מתחלקים לשלושה סוגים עיקריים : נתחים שרירים לבישול ארוך. נתחים רכים לבישול קצר ומהיר וחלקי פנים שהבישול שלהם צריך להיות מדויק מאוד על מנת לשמור על האיכותיות שלהם.

גם הבשר הטוב והאיכותי ביותר לא יצליח אם אופן הבישול שלו לא יתאים לסוג הבשר. בבישול בשר חשוב מאוד להקפיד על בישול מאוד מדויק, ישנם כללים ברורים לבחירת הבשר ולבישול המתאים על מנת לקבל מנת בשר איכותית וטעימה.

אם אתם רוצים לחגוג אירוע משמח או מרגש בארוחת בשר איכותית, אנחנו נעשה זאת בשבילכם. החל משלב בחירת הבשר וכלה בבישול הבשר והגשתו בדרך הנאה והמתאימה ביותר.

אם אתם מעוניינים בארוחת בשר מושקעת, מוקפדת ומדויקת השאירו פרטים בטופס הפניה ואנחנו ניצור אתכם קשר לבניית תפריט מותאם ולביצוע הארוחה ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר שיש.

[kkstarratings]

תמונות

מבין

נשמח אם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
בין לקוחותינו המאושרים..

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

המנגליסטים בע"מ - רחוב היסמין 1 רמת אפעל

טלפון ישיר: 054-6786343

התייעץ עם חבר - שלח עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שלח
שיתוף ב whatsapp
שלח
שיתוף ב email
שלח

המנגליסטים בע"מ - רחוב היסמין 1 רמת אפעל

טלפון ישיר: 054-6786343

מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות
  • ניתן לביטול עד- 72 שעות לפני המועד וללא עלות!
  • מינימום להזמנה 2500 ₪ + מע"מ
  • הקייטרינג שומר לעצמו את הזכות לעצור או לשנות את המבצע בכל עת