קייטרינג דרוזי

רוצה לדעת מה יש בתפריט קייטרינג דרוזי? מלא את פרטי האירוע המתוכנן וקבל תפריטים והצעת מחיר;

תפריטים ומחירים לקייטרינג בשרי דרוזי

נראה שמגוון האפשרויות העומדות בפני מי שמחפש שירות קייטרינג לאירוע הן בלתי נגמרות: ניתן להזמין כמעט מכל שירות תפריט פיוז׳ן אסייתי, מטבח מודרני ובישול מולקולרי.

רוצה לקבל הצעת מחיר לקייטרינג דרוזי? קבל תפריט והצעת מחיר בהתאם לאירוע שלך

אפשר למצוא היום מנות ראשונות מעוצבות, מאכלים שמוגשים בוערים, קינוחים נמסים, מתוק עם מלוח וחריף עם חמוץ. אבל לפעמים כל מופע הלהטוטנות הקולינרי הזה מבלבל ומעייף, ויש מי שיעדיפו אוכל אותנטי, שאהבה וניסיון רב הוקדשו להכנתו, ולא לצורתו או למיתוגו. כזה הוא הקייטרינג הדרוזי מבית המנגליסטים. הקייטרינג מספק מנות איכותיות ומסורתיות לפי דרישות הלקוח ובכך מספק חוויה דרוזית אותנטית וייחודית.

קצת על קייטרינג דרוזי ושיטת האירוח

המנגליסטים מספקים גם קייטרינג דרוזי מסורתי לאירועים בכל רחבי הארץ. את המאכלים השונים מכינה ח׳ליפה, אם המשפחה, במטבחה הפרטי. כישורי הבישול של אום ח׳ליפה לא נרכשו בבתי ספר גבוהים לבישול או בהתמחות במסעדות שף, אלא במטבחה של אמה. שם למדה את רזי המטבח הדרוזי, כפי שלמדה אמה מסבתה וכך הלאה, במשך שנים. מאז שהחלה לעסוק בבישול, פיתחה ושכללה אום ח׳ליפה את כישוריה, עד שרכשה מומחיות שאין שנייה לה בהכנת מנות דרוזיות מסורתיות ובהתאמתם לאירועים פרטיים. בזכות המיומנות והמקצועיות של אום ח׳ליפה, המנות שיוצאות ממטבחה אינן נופלות ברמתן ממנות שמוגשות במסעדות שף – גם אם אינן מתהדרות בשמות מודרניים ובעיצובים יוצאי דופן. הבישול של אום ח׳ליפה הוא בישול מסורתי, מדוקדק ומלא לא רק בכישרון, אלא גם באהבה גדולה.

מה במטבח?

כל אירוע שאום ח’ליפה עושה מתחיל בשוק, המצרכים לאירוע נבחרים בקפידה בשוק ביום האירוע עצמו. המנות אותן מציעה אום ח׳ליפה הן מגוונות, איכותיות, טעימות ומזינות. בין המנות שמציע קייטרינג אום ח׳ליפה ניתן למצוא מנות פתיחה כגון פיתות על הסאג׳ וחומוס בעבודת יד. בנוסף, מוצעות מנות עיקריות מגוונות, ביניהן עלי גפן ממולאים, מנות אורז ופרגיות – מנות הלקוחות הישר מהמטבח הדרוזי המסורתי ונעשות בתשומת הלב, במיומנות ובסטנדרט הבלתי מתפשר של אום ח׳ליפה. חלק מהמתכונים הם מתכונים משפחתיים שעוברים מאם לבת כבר דורות רבים ושלא רשומים בשום מקום.

קייטרינג ותפריטים

קייטרינג אום ח׳ליפה מתאים לכל סוגי האירועים. העסק מציע קייטרינג לאירועים עסקיים ומשפחתיים, משבת חתן עד לבר ובת מצווה, למסיבות ולחתונות. אפשר להזמין קייטרינג בכל אזורי הארץ ולהתאימו לאולמות ולאירועים בטבע, ואף להזמין קייטרינג מותאם למנגל. התפריטים מגוונים ומותאמים במיוחד לאירועים השונים. ניתן להזמין קייטרינג דרוזי, חלבי, צמחוני וטבעוני. אום ח׳ליפה אינה מתפשרת על איכות המנות שלה, והתפריטים השונים איכותיים ומגוונים כולם. איכות השירות אינה נופלת מאיכות המזון, ועם הפנייה לקייטרינג אום ח׳ליפה יפנה נציג המשפחה ללקוח ויספק שירות מהיר, אדיב ומותאם לצרכיו. קייטרינג אום ח׳ליפה מבטיח מזון עממי, מסורתי ואמיתי, שיהפוך כל אירוע לחוויה חד פעמית ובלתי נשכחת – והכל בליווי צמוד, בקשב רב ובאדיבות מצד בני משפחת ח׳ליפה.

מבין

קייטרינג גריל המנגליסטים - 1
אירוע המנגליסטים-1
מנג4
מנג6
על האש לאירוע
לוגו-קייטרינג בשרי - 1
המנגליסטים-3
Screen Shot 2017-11-13 at 14.36.49
המנגליסטים - על האש לאירועים
המנג11
66
קייטרינג גריל על האש אודות
mgn
מנג5
המנג10

לקוחות

גלילה לראש העמוד