קייטרינג בשרים על האש המנגליסטים

קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים - המנגליסטים

אנו מומחים בקייטרינג בשרי מהדרין ירושלים וסביבתה. לקבל הצעת מחיר לאירוע צרו עמנו קשר דרך האתר

לארגן אירוע זו מטלה שעלולה לגזול זמן. יש להחליט על המוזמנים, לתאם מקום ולהחליט על הכיבוד המתאים. קהל גדול בישראל מחפש קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים עבור האורחים, ואנו שמחים לספק לכם קייטרינג בשרי משובח ביותר, לפי כל הסטנדרטים של רמת הכשרות המבוקשת. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי האירוע, מספר האורחים והתקציב המבוקש, ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג בשרי בכשרות מהדרין ומספקים שירות באזור ירושלים וסביבתה. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

קייטרינג בשרי ועל האש כשר מהדרין

קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים
קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים פרטים

קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים מספק סוגים שונים של כיבוד, לפי הצרכים שלכם:

  • עמדת מנגליסט – גרילמן לאירוע הוא להיט אמיתי. האורחים מגיעים אל האירוע כשהבשר כבר מתחיל להיחרך והריח נפלא. גרילמן מתאים לאירועים הנערכים בבית, בחיק הטבע ואף במקומות פתוחים נוספים.
  • קייטרינג בשרי מלא – ניתן להזמין קייטרינג בשרי הכולל גם את המנות הראשונות, מנות בשריות ומנות אחרונות. כמובן שכל הבשר וכל חומרי הגלם כשרים מהדרין, לפי כל הכללים והאישורים הנדרשים.
  • מגשי בשר – אפשר להזמין מאתנו מגשי בשר לאירועים שונים. למשל אירועים משפחתיים קטנים הנערכים בשבת וכך אפשר להגיש את הכיבוד כבר מוכן.

התיאום על סוג הבשר, דרך הכנתו ותיבולו נעשה מולכם ישירות עוד לפני האירוע. כך אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מספקים לאורחים שלכם את הכיבוד הטוב ביותר לפי רמת הכשרות הנדרשת.

הזמנת קייטרינג בשרי המתאים לכולם

אנו עומדים לרשותכם בכל הקשור לאלמנט הכיבוד. הזמנה של קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים דרכנו נעשית בהתאם לתקציב שיש לכם ונוכל לייעץ לכם כיצד לחלק את התקציב. באפשרותכם להזמין רק את המנות הבשריות ולדאוג לתוספות בעצמכם. כך אתם יכולים להיות בטוחים שתקבל מגוון רחב של מנות עיקריות החל מבשר בקר כולל סטייקים, פרגיות שיפודים, קבבים בתיבולים שונים ועוד. אם אתם מזמינים את כל המנות דרכנו, נוכל לסייע לכם לארגן את המנות המבוקשות כולל התוספות ומה יהיה כלול בהן. אנו מספקים קייטרינג בשרי למגוון אירועים הנערכים בירושלים ובסביבתה: ברית, בר מצווה, חתונות, ימי נישואין, ימי הולדת עגולים ועוד.

אנו מתחייבים על קייטרינג בשרי מהדרין ירושלים הטוב ביותר והטעים ביותר. אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים, אנא השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג מטעם חברת המנגליסטים יחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות