חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גרילמן לאירועים

תוכן עניינים

גרילמן לאירועים

גרילמן לאירועים זה המנגליסטים

אנו מציעים שרותי גרילמן לאירועים. לקבלת תפריטים ומחירים פנו אלינו דרך האתר

יש אפשרויות רבות לתאם כיבוד לאירועים, כשאחת המוצלחות היא הזמנת גרילמן לאירועים. המטלה של רכישת הבשר, תיבולו, הכנתו והגשתו מוטלת על כתפי הגרילמן ולא באחריות המארחים. בדרך זו הם יכולים להתפנות לתכנית האירוע ולדעת כי הבשר שמגישים לאורחים שלהם הוא הטוב ביותר. יש כמה אפשרויות להזמין גרילמן, החל מעמדה בודדת ועד כמה עמדות מסוגים שונים.

הזמנת גרילמן לאירועים

אנו מציעים כמה אפשרויות להזמנת גרילמן לאירועים:

  • עמדת גרילמן בודד – מושלמת לאירועים קטנים שנערכים בבית. למשל בר מצווה, ברית, ימי נישואין, ימי הולדת ועוד. עמדת גרילמן בודד מספקת בשר איכותי בכל שעות האירוע, ואתם בוחרים מראש איזה סוג של בשר תרצו להגיש.
  • עמדות מגוונות – אנו מספקים עמדות מסוגים שונים. החל מעמדת אסאדו המספקת בשר בסגנון הדרום אמריקאי האהוב ועוד לעמדת שווארמה. אנו מציעים כמובן עמדת בשר על האש ישראלי בדיוק כמו שהאורחים אוהבים, עם בשר בקר לסטייקים, קבאבים, פרגיות ועוד.
  • קייטרינג שלם – אפשרות נוחה מאוד היא להזמין גרילמן כחלק ממערך קייטרינג שלם. אתם יכולים לבחור ממגוון תוספות מהמנות הראשונות ועד לקינוחים.

התאמת סוג הבשר והתוספות מתבצעת ביחד אתכם, בדיוק בתיבול ובדרך ההכנה שאתם אוהבים ומתכננים עבור האורחים שלכם.

למי מתאים שרות גרילמן לאירועים

הזמנה של גרילמן מתאימה לאירועים קטנים וגדולים כאחד. רבים גילו את האופציה להזמין גרילמן לחיק הטבע, וכך ליהנות עם המשפחה וחברים באירוע משפחתי חגיגי, כשריח הבשר משתלב באופן טבעי בנוף היפה מסביב. כך גם מתאים להזמין עמדות גריל לימי כיף וגיבוש לעובדים. הם מגיעים לאחר מסלול הליכה ויום גיבוש הישר לכיבוד הטעים והמגרה שמחכה להם. אפשר להזמין גרילמן לאירועים גם בגני אירועים, כאשר הגריל הוא חלק בלתי נפרד מהקייטרינג ומותאם לכמות האורחים המבוקשת.

ההזמנה של הגרילמן מתבצעת כמובן בהתאם לסוג האירוע, מספר האורחים והתקציב. אנו מציעים קייטרינג בשרי כשר, לנוחות אנשים המקפידים כשרות ומספקים בשר ברמת כשרות שונות, בדיוק כפי שאתם מבקשים. אנו דוגלים ברכישה של הבשר האיכותי ביותר ומקפידים לתבל אותו לפי טעמכם וכך גם להכינו בדרך שאתם אוהבים, הכל כדי שתוכלו ליהנות בצורה מושלמת מהאירוע שלכם ולפנות זמן לאורחים שהזמנתם. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על גרילמן לאירועים באמצעות האתר או טלפונית.

דילוג לתוכן