קייטרינג אסאדו לאירועים במרכז - המנגליסטים

 אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג אסאדו במרכז הארץ. מלא את טופס הפניה וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

רבים מאיתנו נתקלו בחברים, במכרים או בבני משפחה שחוזרים מטיול בדרום אמריקה ומאותו רגע כבר לא מסוגלים לאכול בשר כפי שאכלו בעבר. רק שמע המילה אסאדו מעביר צמרמורות עונג בגופם וגורם לבלוטות הרוק להתחיל לעבוד בציפייה. אם טעמתם גם אתם אסאדו אמיתי, אתם יודעים על מה ההתרגשות הגדולה.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים באסאדו לאירועים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

הבעיה היא שלא כל אחד יודע ויכול לעשות אסאדו כמו שצריך. אסאדו הוא אופן ההכנה של הבשר, הצלייה הארוכה שלו, אפילו אופן החיתוך וההגשה שלו, שיוצרים כולם יחד בשר כמו שמעולם לא טעמתם. אבל לרובנו אין את האמצעים להרחיק עד דרום אמריקה כאוות נפשנו, וכאן בארץ היצע האסאדו לא מאוד עשיר. עם זאת, בכמה חברות קייטרינג מובילות, הוא קיים ברמה הגבוהה ביותר.

קייטרינג אסאדו במרכז הארץ – הנתח הכי משובח של הארוחה

לאירוע הקרוב שלכם, בין אם זה אירוע משפחתי, חגיגת יום הולדת, אירוסין או חתונה, אירוע עסקי במשרד או יום כיף לעובדים, קייטינג אסאדו יהיה החלק של הארוחה שכולם יזכרו. ארוחה בשרית איכותית, בכמה דרגות מעל כל מה שהאורחים שלכם אי פעם טעמו. כשבוחרים קייטרינג שמתמחה באסאדו ושיודע להכין אותו באמת כמו שצריך, אפילו הקפדניים והמדקדקים שבחבריכם יודו שהרמה לא נופלת מזו הזכורה להם כל כך לטובה מאותו ביקור בדרום אמריקה.

במרכז הארץ יש לא מעט חברות קייטרינג המציעות תפריטים מסוגים שונים. ביניהן יש כמה וכמה חברות המתמחות בבשר, אך לא כל חברה יכולה לספק גם קייטרינג אסאדו איכותי אמיתי, שהבשר בו עובר את ההכנה המדויקת, שהגריל שלה בנוי לשיטת הצלייה המיוחדת, ושהצוות שלה יודע לטפל בבשר כמו שצריך, לצלות אותו, לחתוך אותו ולהגיש אותו בצורה שתפיק ממנו את המקסימום.

החשיבות בבחירת קייטרינג אסאדו נכון

על מנת למצוא חברה כזאת, כדאי לכם לחפש קייטרינג בשרים באיזור המרכז, כדי להיות בטוחים שתקבלו חברה המתמחה בסגנון זה של הכנת הבשר. כשתחפשו המלצות על החברה, נסו לבדוק עם אנשים שכבר התנסו בקייטרינג האסאדו שהם מציעים, ולשמוע מה היו חוות הדעת שהם קיבלו מהאורחים.

כשמדובר בקייטרינג אסאדו איכותי, תשמעו שהאורחים לא הצליחו להפסיק לאכול, ושזו היתה הבחירה הכי טובה של המארגנים באירוע. אתם יכולים להזמין קייטרינג אסאדו ולהפוך את האירוע כולו לארוחה בסגנון דרום אמריקאי, כשבחברות קייטרינג אסאדו מסוימות תוכלו אפילו לקבל מנות ראשונות וקינוחים דרום אמריקאיים מסורתיים, אך אפשרות נוספת היא להזמין קייטרינג על טוהרת הבשר ולקחת את האסאדו כחלק מתוך המגוון.

כמו שוודאי יאמרו לכם בחברה שבה תבחרו, בחירה בדוכן אסאדו שכזה טומנת בחובה סכנה שהוא פשוט יאפיל על כל שאר המנות שיוגשו לצידו, ושיזכה לביקוש הגבוה ביותר באירוע. מצד שני, אם תהיו ערוכים לכך בהתאם, זכיתם לתת לאורחים שלכם משהו להתענג עליו, ומשהו לדבר עליו עוד הרבה הרבה אחרי שהאירוע ייגמר.

לקוחות ממליצים 

קרא עוד

[kkstarratings]

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות