...
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אסאדו לאירועים

תוכן עניינים

קייטרינג אסאדו

אסאדו לאירועים - המנגליסטים

המנגליסטים הם המומחים באסאדו לאירועים. הזמנת קייטרינג ומנגליסט מקצועי המגיע עם עמדת אסאדו ועוד מגוון בשרים, קינוחים ושתייה אשר מותאמים במיוחד עבור האירוע שלכם.  צוות מיומן ומנוסה שמומחה בהכנת אסאדו והגשתו בצורה המיטבית. 

קייטרינג אסאדו הוא מומחיות. לקבלת תפריטי אסאדו והצעת מחיר לאירוע צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בבחירת התפריט.

אנו במנגליסטים מומחים באסאדו לאירועים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

עמדת אסאדו מקצועית לאירועים

"אסאדו" הוא בעצם מונח המשמש לאופן צליית הבשר על הגריל. 

ההכנה המקדימה של הבשר כוללת המלחה בלבד,  ואז לגריל. אחד המרכיבים החשובים הוא המרחק והחום של הפחמים על מנת שהבשר ייצלה לאט- בד"כ לוקח כשעתיים להכין אסאדו. באופן המסורתי היו מבעירים אש או קרקע בבור, שמים את החיה או הבשר על שיפוד או צלבי מתכת ונותנים לה להתבשל באיטיות, תוך כדי שהחום והאש מגיעים באופן שווה לכל חלקי הבשר. האסאדו מגיע אלינו מדרום אמריקה- ארגנטינה, צ'ילה, אורוגוואי…  וכמו שאנחנו יודעים הדרום האמריקאים יודעים מה לעשות עם בשר. 

יש כמה מרכיבים בארוחת אסאדו קלאסית- צ'וריסוס, מורסיז'ס (נקניק דם), שקדים, איברים פנימיים נוספים ועוד. ארוחת האסאדו מוגשים גם לחם, סלט ירקות או יכול להיות מוגש עם "ורדורחו" ירקות על הגריל .בירה, יין, סודה  מלווים תמיד ארוחה זו. הקינוחים יהיו בדרך כלל פירות טריים או גלידה.

אסאדו וקייטרינג בשרי

המנגליסטים הם חברת קייטרינג בשרי מיומן וותיק, אשר מתמחה בהכנת ואספקת בשר משובח לכל אירוע.  לחברה יש מספר "אסאדורים"  אשר מומחים באופן הכנת הבשר המיוחד של אסאדו. זוהי מיומנות שצריך לרכוש אותה,  מיקום הנחת הבשר, הזמן המדיוק של הצלייה, אופן ההגשה, כל המרכיבים האלו חייבים להתקיים במקביל על מנת שבשר האסאדו ייצא בצורה המיטבית, זוהי לא משימה לילדים קטנים וחסרי ניסיון ולכן אם אתם מתכננים להרים אירוע כלשהו וחשקה נפשכם בעמדת אסאדו, המנגליסטים יכולה להיות הכתובת עבורכם.  חשוב להתאים את כמות הבשר והאסאדורים לאירוע שלכם, להרכיב תפריט בהתאם לטעם האישי שלכם ושל האורחים שלכם ולחשב את המרכיבים מבעד מועד על מנת שיהיה אירוע מוצלח ונזכר. בתיאבון.

דילוג לתוכן
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.