אסאדור קייטרינג (אסאדו קייטרינג) זה המנגליסטים

רוצים לעשות על האש מטאורף בסגנון ארגנטינאי? אסאדו על האש מ אוד פופולרי בחגיגות  קולינריות בארץ ובאירועים בכלל. אם אתם מעוניינים בחוויה של בשר איכותי וטעים צרו קשר וקבללו הצעת מחיר במהירות.

אנו במנגליסטים מומחים לבשר ובכלל לחווית סעודה חגיגית וטעימה, כשאנחנו מגיעים לאירוע שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים יתמוגגו מהמנות ופשוט יהנו מכל ביס בארוחה.

תוכן עניינים

אסאדור-קייטרינג

מהו אסאדור קייטרינג

אנו מציעים שירותי אסאדור קייטרינג ברמות אירוח שונות. אסאדו הוא מושג בספרדית המתאר את דרך צליית הבשר, כמו גם את נתח הבשר המוכן על האש. הבשר הן צלעות בקר בחיתוך רוחבי ואילו הצלייה היא איטית על גבי מתקן מיוחד. משום שמדובר על צליה איטית, מתחילים להכינו עוד לפני שהאורחים מגיעים ולכן החגיגה מתחילה עוד לפני שכולם מגיעים וההתלהבות בשיאה.

קייטרינג אסאדו מלווה בדרך כלל ברטבים אופיינים, כגון רוטב צ'ימצורי, לימון, רוטב סלסה ואף פלפל. לצדו מוגשים נקניקיות, תפוחי אדמה ותוספות טעימות נוספות. האדם האחראי על הגריל נקרא אסאדור, והוא מתמצא בכל שיטות הצליה ובדרך טיפול מקצועית של הבשר האיכותי, כדי להפיק ממנו את מירב הטעמים. בהתאם להזמנה מגיע האסאדור עם לבוש ארגנטינאי אופייני, מה שמקנה נופך אותנטי ומיוחד נוסף.

אסאדור קייטרינג לכל אירוע

אסאדור קייטרינג הוא להיט בקרב אנשים המארגנים אירועים. היתרון של קייטרינג אסאדו הוא האפשרות להתאימו לאירועים גדולים כקטנים. המנגליסטים מומחים בקייטרינג אסאדו לאירועים.
אפשר להזמין עמדת אסאדור אחת ואפשר קייטרינג שלם, כל אחד לפי התקציב ומהות האירוע. הזמנה של עמדת אסאדו מבטיחה אירוע טעים וחגיגי, שכן הבשר הנצלה על האש מפיץ ניחוחות לכל עבר, עוד לפני שהאורחים מגיעים. 

ניתן להזמין אסאדור קייטרינג לאירועים מסוגים שונים, לפי התקציב ומהות האירוע:

  • עמדת אסאדו – ניתן להזמין עמדה אחת כחלק מעמדות גריל אחרות, כגון עמדת שווארמה או בשר על האש רגיל. בדרך זו נהנים האורחים משפע של שיטות צליה ונתחים, לצד תוספות מגוונות.

  • עמדות אסאדו לכל האירוע – להיט אמיתי באירועים שונים, ובהם הבשר המוגש הוא בשיטת אסאדו בלבד. זוהי אופציה מצוינת לאירועים גדולים כחתונות, אירוע גיבוש לעובדים ועוד.

  • קייטרינג ארגנטינאי שלם – כאן השמים הם הגבול, ואפשר להזמין מנות ראשונות, בשר אסאדו ואף מנות אחרונות, כמיטב מסורת הבישול הארגנטינאית.

המומחיות של המנגליסטים – אסאדור קייטרינג

נשמח להתאים עבורכם קייטרינג אסאדו לפי מספר האורחים, מהות האירוע והתקציב שעומד לרשותכם. אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם באתר או להתקשר אלינו. נציג מטעם חברת המנגליסטים יחזור אליכם עם פרטים נוספים ויסייע לכם לארגן כיבוד בלתי נשכח, טעים וחגיגי לאירוע.

קבל את מחירון האירועים שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.