קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים - המנגליסטים

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים טומן בחובו אפשרויות כיבוד נפלאות, לפי מספר האורחים וגודל האירוע.  ראשית, מדובר על נתח בשר איכותי שנעשה בצליה איטית, מה שמאפשר הגשה של בשר איכותי ביותר. שנית, ניתן להגיש לצדו תוספות טעימות ואופייניות למטבח הדרום אמריקאי, כך שהאורחים נהנים מחגיגת בשר, צבעים ואף מוסיקה מתאימה. שימוש מושכל בתקציב שיש ברשותכם, יאפשר לכם ליהנות מבשר איכותי בשיטת צלייה נפלאה, בדיוק בתקציב שלכם, גם באירועים קטנים. 

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג אסאדו לאירועים קטנים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

אסאדו לאירועים קטנים וגדולים

אסאדו לאירועים קטנים מתאים לשלל אירועים, הנערכים הן בבית והן בטבע:

  • אירועים בבית – משום שמדובר על עמדת גריל לכל דבר, ניתן להזמינה אף לאירועים קטנים הנערכים בבית, בגינה ואף על גג הבניין. אפשרות שרבים בוחרים היא להפקיד את צליית הבשר בידיו של האסאדור, האחראי על הגריל, ואילו המארחים אחראים על התוספות. בדרך זו ניתן לנצל את התקציב בדרך יעילה ולקבל מנה עיקרית מהטובות שיש.
  • אירועים בחיק הטבע – מקומות עבודה רבים עורכים ימי גיבוש לעובדים שלהם. האירוע כולל מסלולי הליכה, טיולי ג'יפים ומשימות אתגר. אין כמו עמדת אסאדו שממתינה לעובדים בחיק הטבע, כדי לרומם את האווירה ולהפוך את היום ללהיט של ממש. עמדת האסאדו מתאימה גם לימי גיבוש של מספר קטן של עובדים, היוצאים ליום גיבוש משותף.
  • אירועים באולמות – אנו מציעים עמדת אסאדו גם לאולמות אירועים קטנים, המציעים אירוח למספר מועט של אורחים. בדרך זו האורחים מקבלים נתח בשר איכותי ביותר ונהנים מאירוע מושקע וטעים. נוכל להציע עמדת אסאדו אחת כחלק מעמדות אחרונות כעמדת שווארמה ונוכל להציע את כל העמדות לאירוע.

כיצד להזמין אסאדו לאירוע קטן

הזמנה של אסאדו לאירועים קטנים היא קלה. עליכם להשאיר את הפרטים שלכם באתר או להתקשר אלינו, ואנו כבר נתאים עבורכם את הקייטרינג המתאים, לפי מספר האורחים, מהות האירוע והתקציב שיש לכם. אנו יכולים להציע עמדת אסאדו אחת וגם קייטרינג שלם, הכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות, תוספות ומנות אחרונות לפי מיטב מסורת הבישול הדרום אמריקאית. האחראי על המנגל נקרא אסאדור, והוא מגיע עם הלבוש האופיני כדי שהחגיגה תהיה מושלמת. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על אסאדו לאירועים קטנים במסגרת אתר המנגליסטים.

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות

מתכננים אירוע בקרוב? יש לנו כמה תפריטים מומלצים בשבילכם, מלאו וקבלו הצעה!

קייטרינג-בשרי-המנגלסיטים

קבל לווטסאפ- מחירון האירועים

© כל הזכויות שמורות לחברת המנגליסטים בע"מ

המנגליסטים בע"מ - רחוב הירדן 69 רמת גן

מתוחזק Bizibrand.co.il​​

מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות