קייטרינג יוקרתי לחתונות - המנגליסטים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג יוקרתי לחתונות בכל הגדלים ובכל אזור ארץ. לקבלת תפריטים והצעת מחיר צרו עמנו קשר דרך האתר

יוקרה היא עניין של רושם. היא עניין של נוחות. אם אנחנו רוצים שבחתונה שלנו יהיה קייטרינג איכותי ויוקרתי אנחנו חייבים לוודא שהוא יהיה טעים, כי הדבר הכי חשוב בקייטרינג הוא הטעם של האוכל. המנגליסטים מומחים בקייטרינג איכותי אבל גם כזה שאינו יקר, מלא את טופס הפניה וקבל תפריטים והצעות מחיר לאירועי גריל לחתונות
לקבלת תפריטים והצעות מחיר לקייטרינג בשרי לחתונות, שלח/י אלינו פניה;

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג יוקרתי לחתונות. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

קייטרינג יוקרתי לחתונות יכול להיות קייטרינג חלבי, אולם הקייטרינג הכי יוקרתי לחתונות הוא קייטרינג בשרי, של בשרים איכותיים וטעימים מאוד. הטעם של הבשר הוא טעם עשיר מאוד ומספק. כאשר אנחנו אוכלים בשר כל החושים שלנו פועלים ואנחנו נהנים מאוד. כאשר אנחנו באים לבחור לחתונה שלנו קייטירנג כדאי לנו לבחור שיהיה בו קייטרינג בשרי, רק כך החתונה שלנו תהיה חתונה יוקרתית מאוד. חתונה אשר כל האורחים שיהיו בה יזכרו למשך שנים רבות.

קייטרינג לחתונות - לפעמים פשטות היא היוקרה!

לפעמים פשטות יכולה להיות שיא היוקרה. מה זה בעצם יוקרה? יוקרה היא ביטחון עצמי. היא ביטחון בטעם ובזהות האישית שלנו. יוקרה היא הצהרה על הטעם שלנו וגאווה עליו ועל הייחוד שלו. אם אנחנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה חתונה בעלת יוקרה וכבוד אנחנו צריכים להיות בטוחים במאה אחוז בטעמים שיהיו בה ולכן נדאג לשכור את שירותיו של קייטרינג יוקרתי לחתונות. כאשר אנחנו אוהבים את הטעם של הקייטרינג שיש בחתונה שלנו אנחנו יכולים להיות בטוחים שכל האורחים ייהנו בה וירגישו שהם נמצאים לא בסתם עוד חתונה – אלא בחתונה מוכבדת ויוקרתית מאוד. בדיוק כמו שאנחנו משקיעים הרבה מאוד בבחירת השמלה של הכלה לחופה, כך אנחנו חייבים להשקיע הרבה מאוד מחשבה והיגיון בבחירה של הקייטרינג שיהיה בחתונה שלנו. קייטרינג בשרי הוא קייטרינג שמתאים מאוד לחתונות כי הטעמים שלו פשוטים אך עשירים, עממיים אך יוקרתיים מאוד.

למה כדאי לנו לבחור קייטרינג בשרי לחתונה שלנו?

אז למה בעצם כדאי לנו לבחור קייטרינג בשרי לחתונה שלנו? חתונה היא קודם כל אירוע משפחתי. כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה מושלמת וללא רבב. בחירה של קייטרינג נכון ומתאים לחתונה שלנו יכולה לאפשר לנו ליהנות מחתונת החלומות שלנו. חתונה זאת יכולה להיות ההגשמה של כל הפנטזיות שלנו ושל כל המשאלות שהיו לנו לאורך השנים. בחירה בקייטרינג בשרי לחתונה שלנו תהפוך את החתונה שלנו להצלחת השנה. בינינו, כל אורח שמגיע לחתונה, מצפה לאכול בה ארוחה טובה וארוחה טובה היא תמיד ארוחה שיש בה הרבה בשר. בשר הוא אוכל מזין מאוד וטעים. כאשר אנחנו בוחרים קייטרינג בשרי לחתונה שלנו אנחנו משדרגים את החתונה שלנו והופכים אותה לחתונת השנה. בחירה בקייטרינג בשרי לחתונה שלנו תאפשר לאורחים שלנו ליהנות מאוד בחתונה שלנו ולדעת שהיה לנו אכפת שהם ייהנו בה ממש כמו שאנחנו נהנים בה.

לסיכום, ניתן לומר שארגון חתונה מהווה עסק מורכב ומאתגר מאוד. בשביל שיהיה לנו פחות עומס בארגון של החתונה שלנו ובשביל שנהיה בטוחים שזוהי חתונה שבטוח תהיה מוצלחת כדאי לנו לבחור שיהיה בה קייטרינג בשרי. תפריט קייטרינג לחתונות שיש בו הרבה מנות בשריות הוא תפריט יוקרתי מאוד שיהפוך את החתונה שלנו לחתונה יוקרתית יותר ומהנה יותר. בסופו של דבר הקייטרינג יוסיף לאיכות של החתונה שלנו ויסייע לנו ליהנות ממנה מאוד וגם ליצור בה זיכרנות רבים ויקרים מפז ביחד עם האורחים שלנו.

צרו איתנו קשר היום!

מה חשוב לשאול טרם הזמנת שירותי הקייטרינג לאירוע?
רגע לפני שאתם מבצעים את ההזמנה או מקבלים החלטות סופיות כדאי לאסוף את כל הפרטים הבאים למטרת הגדרה נכונה של אופי האירוע. זהו השלב בו עליכם להגדיר את מיקום האירוע ואת התנאים בשטח, את מספר האורחים ומגוון הגילאים, את שעת האירוע, את משך האירוע, את מזג האוויר ואת צורה ההגשה והישיבה. קייטרינג לאירועים קטנים אפשר לתאם תוך הקמת מזנון בו האורחים אוספים בעצמם את המנות או תוך הגשה אישית לשולחנות.
בהתאם להגדרת אופי האירועע ניתן יהיה לתאם את הזמנת נותני השירות ולהתחיל לגבש תמונה ברורה של האירוע. חשוב יהיה לשמור על סדר וארגון לכל אורך הדרך, לגבות את שכירת נותני השירות בהסכמים כתובים ולא להתפתות להסכמים בעל פה. הקפידו לטעום את המנות ולבחור את התפריט שלכם תוך שילובי טעמים נכונים, אל הטעימות נמליץ להזמין בני משפחה נוספים לקבלת חוות דעת עשירה ומגוונת ככל האפשר. אירוע מוצלח מתחיל באוכל טוב!

לקוחות ממליצים 

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
.