דוכן שווארמה לאירועים פרטיים - המנגליסטים

דוכן שווארמה לאירועים פרטיים זה המנגליסטים! רוצה לדעת מה יש בתפריט דוכן השווארמה שלנו? מלא את פרטי האירוע המתוכנן וקבל תפריט הצעת מחיר.

שווארמה נחשבת לאחד המאכלים האהובים ביותר על הישראלים. ישראלים רבים שהולכים ברחוב פשוט אינם יכולים לעמוד בפיתוי של דוכן השווארמה מולו הם עוברים, וממהרים להזמין אותה בפיתה, בלאפה או בצלחת, תוך התאמה מלאה לטעם האישי שלהם (מבחינת התוספות, למשל). בתנאים האלה, ממש לא מפתיע מדוע השווארמה האיכותית עשתה את דרכה במהלך השנים גם לתחום האירועים, כשהצורה הנפוצה ביותר שלה כיום היא דוכן שווארמה לאירועים. הנה כל מה שחשוב לדעת על אחד הלהיטים החמים כיום – תרתי משמע – בתחום האירועים בישראל.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

  • מנגליסט מקצועי ואנשי צוות
  • כלי הגשה ומזנונים מהודרים
  • כלי אוכל ידידותיים לסביבה
  • בשרים על המנגל
  • תוספות חמות
  • מזנון סלטים
  • שתיה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

שווארמה לאירועים: אטרקציה בכל אירוע

דוכן שווארמה לאירועים מתאים לכל סוגי האירועים, בין אם המשפחתיים ובין אם העסקיים, בלי קשר לסדר הגודל של האירוע. בחירה מקובלת היא למקם את דוכן השווארמה כחלק מקבלת הפנים באירוע, אם כי ניתן להוסיף אותה בכל שלב, למעשה. הדוכן צפוי למשוך אליו אחוז ניכר מבין אורחי האירוע עקב המראה המפתה של השווארמה המסתובבת על המקל, נחתכת לעיני הסועדים לפרוסות קטנות ומוגשת להם אחר כבוד בכל צורת הגשה בה הם מעוניינים. הליך זה מביא לכך שהאורחים יכולים להיות בטוחים בכל מאת האחוזים שהשווארמה המוגשת להם היא חמה וטרייה, מה שפותח אצלם את התיאבון עוד יותר.
באופן לא מפתיע, הדוכנים נועדו להעביר את החוויה המוכרת של אכילת השווארמה ואף לקחת אותה מספר צעדים קדימה. הסועדים יכולים לבחור משורה ארוכה של סלטים (סלט ירקות, סלט כרוב, חמוצים וכולי) ומתוספות הכרחיות דוגמת חומוס, צ’יפס, סחוג, עמבה ועוד. בחירה מקובלת היא בהגשה אישית של השווארמה, ממש כמו בשווארמיות – יתרון שמשדרג עוד יותר את החוויה עבור האורחים.

דוכן שווארמה לאירועים - בחירה מקורית ומשתלמת

דוכן שווארמה לאירוע, כאמור, חייב למשוך אליו תשומת לב ניכרת. העובדה שמדובר באטרקציה חדשה יחסית בנוף האירועים, שמאופיינת במידה לא מבוטלת של מקוריות, תורמת בוודאי לייחוד שלה. בחירה של דוכני שווארמה לאירועים נראית כמו שטר ביטחון של ממש לגבי ההצלחה הקולינרית של הערב. העובדה שהשווארמה משתלבת היטב עם מאכלים שאוכלים לפני הביקור בדוכן או אחריו, מסבירה אף היא את האטרקטיביות של דוכנים מסוג זה.

יתרון משמעותי אחר הוא זה הכלכלי. אם רק יודעים היכן לחפש – ניתן למצוא דוכני שווארמה שהמחיר שלהם שווה לכל נפש, או אפילו נמוך יותר מאשר של אטרקציות קולינריות אחרות. כאן בדיוק אתר “המנגליסטים” נכנס לתמונה.

מחפשים אופציות של דוכני שווארמה לאירועים? מעוניינים בתפריט הקולינרי העשיר ביותר? אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המנגליסטים. נשמח לסייע לכם למצוא את הפתרון המושלם עבור האירוע שלכם

לקוחות ממליצים 

קרא עוד

[kkstarratings]

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות