...

מנגליסט לאירוע

תוכן עניינים

מנגליסט לאירוע

מנגליסט לאירוע ושרותי גריל זה המנגליסטים

מנגליסט לאירוע זה אנחנו. צור עמנו קשר וקבל תפריטים לאירוע בשרי והצעת מחיר לשרותי מנגליסט

חברת המנגליסטים מתמחה בהתאמת מנגליסט לאירוע, כדי שאתם תוכלו להתפנות לאורחים שלכם וליהנות במהלך האירוע. אנו מתאימים את סוג הבשר, דרך ההכנה ומספר העמדות לתקציב שלכם, למיקום שבו ייערך האירוע ולמספר האורחים, כמובן.בדרך זו השמיים הם הגבול וניתן ליהנות מהכנת בשר בשיטת האסאדו, מעמדות שווארמה עם תוספות כיפית וגם עמדת על האש ישראלית, הכוללת שיפודים, קבבים וכל מה שצריך לאירוע טעים ומושקע. 

אנו במנגליסטים מומחים בשרותי מנגליסט לאירועים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

כיצד מזמינים מנגליסט לאירוע?

הזמנה של מנגליסט לאירוע היא דבר פשוט. עליכם להשאיר את הפרטים שלכם באתר, כולל התקציב, מספר האורחים והסגנון שלכם. אנו כבר נחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם, לארגן בשר איכותי וטעים. אנו מתאימים את המנגליסט לכל סוג אירוע:

  • עמדת מנגל בודדת – גם אם אתם רוצים להכין את התוספות בעצמכם, הרי שהזמנת גרילמן לאירוע חוסכת לכם הרבה כאב ראש. במקום לעמוד ולנפנף, עושה את זה במקומכם אדם מקצועי. יש דרכי הכנה שצריך להתחיל את הכנת הבשר מראש, כגון עמדת אסאדו. במקרה הזה יתחיל הגרילמן את הכנת הבשר הרבה לפני שהאירוע מתחיל, כדי שהאורחים שלכם כבר יגיעו כשהמנה העיקרית נצלית כהלכה.
  • עמדות בשר מגוונות – הישראלים אוהבים דרכי הכנה מגוונת של בשר, ונהנים לטעום בשר בטעמים מיוחדים. אם אתם רוצים באמת לפנק את האורחים שלכם, הזמינו כמה עמדות בשר. בדרך זו הגרילמנים יפנקו את האורחים שלכם בעמדת שווארמה, עמדת אסאדו, עמדות שיפודים וקבבים והכל עם בשר איכותי ולפי הטעם, התיבול והסגנון האהוב עליכם.
  • קייטרינג בשרי שלם – אנו מציעים כמובן גם קייטרינג בשרי שלם, עם כל המנות הנדרשות. החל ממנות ראשונות, דרך המנות הבשריות, התוספות החמות והקרות ועד למנות האחרונות. כך אתם לא צריכים לדאוג לשום היבט מהאירוע ואנו דואגים כבר לכל מה שצריך.

אירועים שבהם מתאים להזמין גרילמן

אנו מגיעים לכל אירוע. למשל, אם אתם עורכים אירוע בבית, על הגג או בחצר, יגיע הגרילמן שלנו ויעמיד את עמדת הבשר בפינה המתאימה ביותר. אנו גם מגיעים לחיק הטבע, לאירועים כגון בר מצווה, חתונות או ימי גיבוש שונים. כיבוד הכולל בשר בחיק הטבע משתלב נפלא עם המרחבים והנוף מסביב. אנו מתאימים כמובן גם קייטרינג בשרי לאירועים גדולים. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על מנגליסט לאירוע, לפי התקציב, מספר האורחים ומהות האירוע. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר, ונציג מטעם המנגליסטים יסייע לכם לארגן מנגליסט לאירוע בלתי נשכח.

דילוג לתוכן