קייטרינג בשרים על האש המנגליסטים

בר בשרים לאירועים פרטיים זה המנגליסטים

אנו במנגליסטים מומחים בשרותי בר בשרים לאירועים. מלא את טופס הפניה וקבל תפריט שארוחת שווארמה והצעת מחיר לאירוע.

שמודבר על בר בשרים, מדובר לרוב על דוכן לאנשים אוהבי בשר ובו מגוון בשרים איכותיים וטעימים שכוללים בין היתר: שיפודי פרגיות, סטייק אנטריקוט עסיסי, נקנקיות צ'וריטוס, המבורגרים, קבבים ועוד. כל סוגי הבשרים מוגשים עם חומס, טחינה, צ'יפס, חמוצים, פיתות חמות וטריות. בתוספת לבשרים תקבלו גם סלטים שונים שיכניסו לכם טעם לאוכל. בר בשרים מוצב למעשה בבופה של אולם האירועים. כמו כן הם מופיעים גם בתפריט כמנה עיקרית בתור בחירה בין שני מנות. לכן אין אדם שלא מזמין בר בשרים לאירוע. בכל אירוע חייב להיות בר בשרים, אחרת האירוע הוא לא אירוע מוצלח. כי אין אירוע שאין בו אנשים שלא אוהבים בשר, בשר הוא חלק בלתי נפרד מחיינו שאנו צורכים אותו כמעט כל שבוע. לכן אין אירוע שאין בו בר בשרים, וגם אם יש אנשים צמחוניים דואגים להם לבשר צמחוני.

נגן וידאו

התפריטים שלנו כוללים הכל:

אנו במנגליסטים מומחים בקייטרינג בר בשרים לאירועים. פנה אלינו  וקבל 4 תפריטים והצעות מחיר לבחירה.

בשביל מה אנו צריכים בר בשרים

בר בשרים הוא חובה בכל אירוע. רובנו הגדול אוהבים בשר, לכן שמדובר על אירוע בין אם הוא פרטי או עסקי, חייב להיות בשר לאוהבי הבשר. לכן רוב האנשים משקיעים בבר זה, מכיוון שהבשר הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, אם פעם היינו צריכים לחכות ליום העצמאות כדי לאכול בשר לא עוד. כיום אתה יכול לאכול בשר מתי שבא לך, איפה שבא לך. לכן שמדובר על האירוע משפחתי או עסקי , אין אחד שיפספס בר בשרים. כולנו מגיעים לאירועים בשביל האוכל ופחות בשביל הריקודים,. ישנם אנשים שאפילו לא אוכלים יום שלם על מנת לאכול טוב באירוע שהוזמנו אליו. לכן בר הבשרים הוא דבר הכרחי בכל אירוע. גם אם יש אנשים צמחוניים ואנשים לא צמחוניים, לא מוותרים על עמדת הבשר בשטח. ובשנים

למה חשוב בר בשרים באירוע

בר בשרים חשוב מאוד בכל אירוע, כי רוב האנשים שבאים אוהבי בשר. ולכן שאתה מגיע לאירוע אתה רוצה לאכול אוכל משביע ולא איזה סלט או קישוא שלא משביע. עם בר בשרים שנמצא בבופה האירוע, תוכל ליהנות ממגוון סוגי בשרים שונים. כלומר תקבל כבר את הבשר שלך בנוסף לבשר שתזמין באולם עצמו, כך שלא תצטרך לחכות למנה העיקרית שלך, במיוחד אם אתה חובב בשר מושבע. כמו כן תוכל ליהנות ממגוון ירקות מבושלים או מוקפצים על האש כתופסת לבר שלך, או שתעדיף לאכול את הבשר שלך בתוך פיתה עם טחינה או חומוס וצ'יפס בתופסת חמוצים וסלט. איך שלא תבחר את הבשר שלך, תקבל בשר טעים, עסיסי וטרי שיגרום לך הנאה. ואין כמו נתח עסיסי ומתובל, שנותן לך טעם של עוד.

מבין לקוחותינו

המנגליסטים לקוחות
מתלבטים אם להזמין או להמתין?
מבצעים והטבות